» »

Kak prisilit winamp da ostane minimiran ob uporabi bližnic na tipkovnici?!

Kak prisilit winamp da ostane minimiran ob uporabi bližnic na tipkovnici?!

Klemenn ::

Torej...

imam tipkovnico keymaestro, ki ima kar nekaj bližnjic na tipkovnici

Kako nastavim, da se mi ob uporabi (recimo da prtisnem knof za next track) knofa, winamp ne bi maximiral (imam ga skritega v tray-u)?

:)

ping ::

Kaj če disablaš Global Hotkeys v options - preferences?

sajmon ::

Predpogoj sledeče rešitve je v tem, da lahko ti za tipko play programiraš poljubno zagonsko datoteko. Verjetno se v nastavitvah za tipkovnico to da narest.
Potem pa uporabiš tale dodatek. Razpakiraj datoteko v direktorij winampa, poveže play.exe z gubom play, next.exe z gumbom next in tako naprej.

Klemenn ::

ne tak...

rad bi da gre vseen na naslednjo pesem...sm da ne bi vrglo evn winampa, ampak to naredilo ''potiho'' :)

lopov ::

Na moji MS internet Pro mi ob pritisku na media gumbe ne prikaze programa, ostane pomanjsan ali v trayu (kakor je pac nastavljeno).

Enako se obnasa ce uporabljam "media keys" iz winampovih preferenc -- tako kot ping ti tudi jaz priporocam, da pac poskusis na ta nacin.

Drugace pa menjaj tipkovnico >:D

mmmato ::

Mam tipkovnico btc in mi brez driverjev Key maestro delajo kontrole v winampu normalno, WA ostane minimiran. S tem da mi ostale bližnice ne delajo (razn sleep mode in shut down). Tko da ce se ostalim tipkam lahko odpoveš odinstaliri key maestro in uporabi global keys

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mmmato ()

Klemenn ::

jaj z mam isto

btc9000a, keymaestro

men ne dela če nimam tega vkloplenga...mi kr neke butaste dodatne programe odpira (tut če bi si nastavu v winampu) računalo napr..:/

bom probal še tele dodatne plugine...

sm je pa fora, da mi tut ta keymaestro neha delovat, ko enrkat preklopim med uporabniki...moram pol spet keymestro ugasnt pa spet zagnat...

čist čudno :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Daljinski upravljalnik za PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
375628 (4289) Bramac ^^
»

Upravljanje predvajanja pesmi(recimo winamp) z daljincem

Oddelek: Strojna oprema
413202 (2671) nokia6310
»

Cudni procesi v winXP

Oddelek: Operacijski sistemi
71855 (1713) Haby
»

Dodatne multimedijske tipke na tipkovnici

Oddelek: Pomoč in nasveti
141288 (1118) Sycroft
»

Tipkovnica v w2k

Oddelek: Pomoč in nasveti
11968 (860) andrej

Več podobnih tem