» »

Dodatne multimedijske tipke na tipkovnici

Dodatne multimedijske tipke na tipkovnici

Sycroft ::

mene pa zanima ce bi mi znal kdo od Vas razlozit kako bi tem dodatnim tipkam zamenjal lastnosti.. npr moti me to da ko pritisnem tipko za ugasanje racunala se mi le ta ne ugasne temvec zazene shutdown meni, kjer moram posebej pritisnit turn off... npr tipka za standby pa deluje brez problema.. Kaksna ideja???

motorc ::

Men se zdi da je v biosu ena nastavitev k se ji reče "Keyboard power function al neki tazga. Probaj to, mogoč bo pa delal



LP

boštjan ::

tisto v biosu lahko delaš tudi z navadno tipkovnico,on pa ma multimedijsko.sam mam multimedijsko in mam en gumb za shutdown.
daj povej kero maš

Sycroft ::

tipkovnica je BTC model 8190, dobil pa sem jo za bozicka, kupljena pa je bila v sparu za nekih 4500 sit kaj pa vem:)) je pa zanimiva ker ima gor nekaksen joystick ki je totalno neuporaben:)) ampak dobro izgledahehe.. torej kaksna pomoc vseeno?

boštjan ::

prav to tipkovnico mam sam in meni tipka shutdown deluje ok.lastnosti tipkam pa spreminjaš le tistim ,ki so za office aplikacije in tistim 8 poleg njih.
joystick pa je zelo uporaben:D

Sycroft ::

hm.. ful zanimivo.. npr zakaj je tep uporaben joystick??? hehe. razen v wordu ne vidim drugega:)) hehe.. aja.. ko pritisnes tipko za shutdown se ti racunalnik avtomatsko ugasne??? ni treba nic vec klofat ok pa turn off pa to?

boštjan ::

z joystickom se punca rada igra po netu,ne uporablja miškinega scrola.kot pa sem ti reko,ko jaz stisnem gumbek za shutdown se comp ugasne,brez da bi še jaz kaj klikal.keri OS maš?jaz mam XP

žvau ::

Mislim da bo to pomagalo. Z desno tipko miške klikni na namizje, pojdi na ohranjevalnik zaslona in pritisni na tipko power na dnu. Potem maš tam eno vprašanje kaj naj računalnik naredi ko pritisneš tipko za izklop. Ti maš izbrano možnost da naj te računalnik vpraša kaj narediti ko pritisneš tipko za izklop. Izberi možnost da naj izklopi računalnik.
Tako sem jaz rešu isti problem pri Win XP.

boštjan ::

ja to bi moralo pomagat,samo da ko stisneš power gumbek,moraš še pol advanced zavihek,pol pa maš tam to ocijo na izbiro.

Sycroft ::

hvala, sem tut ze sam mislil na to vendar se vedno ostane isto karkoli si tam izberem za privzeto. mam xpje... a je morda fora v tem da sem imel prej navadno tipkovnico in sem staro samo zamenjal z novo, ker driverji so se vedno isti ala "microsoft natrual 101/102 neki" tipkovnica... ta tipkovnica ima pa rahlo vec tipk:))) hehe.. zraven pa ni driverjev tko da?!? se kaksna druga moznost razen to da bi format hehe.. kar pac ne bo zarad ene tipke. hvala se enkrat

boštjan ::

kak te ni driverjev,seveda so.jaz sem isto tipkovnico kupo pa sem dobo zraven driverje,samo da sem kupo v comtronu.lahko pa si jih iz neta dol potegneš->8190a

Sycroft ::

hehe.. hvala za link, zraven sem pa dobil samo en program keymaestro... brezvezna zadeva... drugace pa - hvala za link, vendar 19MB? za driver tipkovnice:)) zanimivo, bom downloadal pa bomo videli. hvala se enkrat! cau

boštjan ::

keymaestro je driver za tvojo tipkovnico bumbar:D ,samo verjetno kaka starejša verzija od te katere sem ti dal link.

Sycroft ::

keymaestro je en bedn program k ti samo une tipke za word pa internet nastela in to je to.. dolg je pa 3mb... kr neki..:)) buce:)

Sycroft ::

no zgleda da ta "butast program" use nastela tko da zdej deluje:)) verjetno je kaksna novejsa verzija saj lahko tut onscreen display ukinem. tnx



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laptop se ne ugasne, ne gre v sleep...

Oddelek: Pomoč in nasveti
212769 (2446) jb_j
»

Samsung S2 se ne da ugasniti

Oddelek: Mobilne tehnologije
313434 (2655) Dimnik
»

Računalnik se noče ugasnit...

Oddelek: Operacijski sistemi
402325 (1872) AnotherMe
»

Ventilatorji se ne ugasnejo (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5110248 (8839) inbox
»

Software za prižiganje in ugašanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
183054 (2213) clemense

Več podobnih tem