» »

Arctic-Cooling VGA Silencer INSTALACIJA

Arctic-Cooling VGA Silencer INSTALACIJA

pomaranca ::

morda za koga neumno vprasanje, enkrat sem na podoben nacin ze unicil AMD...kako mocno lahko privijem hladilnik na kartico (gigabyte 9500). mora biti mocno ali raje na rahlo, po obcutku, ker sraufa se kar vrtita. :8)

ČIP 008 ::

Hladilnik se privija vedno z občutkom na katerokoli komponento. Privijaš vedno vijak ena(je vseeno kateri) potem pa vijak številka 2 je vedno diagonalni, sledi vijak številka 3 in zopet diagonalno vijak številka 4. Tako da hladilnik pritiska na procesor oziroma hlajenec vzporedno.Isto stvar še enkrat do dvakrat ponoviš vendar z občutkom, da se sila enakomerno porazdeli. Jaz ti pa priporočam da pod vijake vstaviš podloške in to gumijaste in imaš tako zelo malo možnosti da kaj zajebeš.

tiborrr ::

Ko smo ze pri AC Silencerju in R9500. Ravno danes sem ga namestil na tale R9500 in mi kartica potegne do 420/320 (640MHz DDR) iz privzetih 275/270. Lepo, a? Jebe me le preklet 235W napajalnik, ki pesa, tako da moram odviti procesor, ce hocem, da deluje stabilno :D
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

ČIP 008 ::

Tiborrr to je že malo več kot lepo samo pazi da nebo kratko trajalo.>:D

tiborrr ::

Evo koncna meja s tem napajalnikom in znizano frekvenco procesorja - 420/325 (650DDR), testirano z RTHDRIBLom in ATiToolom.
CIP 008: Ne skrbi, to bo se lep cas trajalo, saj ga posteno hladim :D Je pa res, da moram narediti volt mod na ramu 0:), da bo potegnil 350MHz :D
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

lakotnyk ::

jah se lahk zahvals vegovi da voltmode zdej pocnes kajne... :D
les grandes hommes font des grandes erreurs.

_Dejan_ ::

Kako pa testiraš z RTHDRIBLom? A ga sam zalaufaš pa gledaš če so kakšni artefakti al ma kakšno možnost? Ker model (predmet)pa uporabljaš?
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

pomaranca ::

hvala, sem nekako porihtal stvari. pravzaprav me je zanimalo ali je tale gpu bolj obcutljiv kot tisti amdji.
tibor, katerega radeona imas? tudi gigabyte? ima tudi 3.3ns ram? ne razumem zakaj so potem default frekvence rama tako nizke. stvar se navija kot za šalo, le greje se s stock hladilnikom precej. zdaj je bolje, celo temp. kište je padla za 4-5st. C med obremenitvijo.

dober je tale hladilnik, sploh za taksno ceno.

tiborrr ::

Dejan, vse detajle vklopim na maksimalno in pustim, da se skoz rola, vmes pa gledam. Veliko prej najde artefakte kakor pa ATiTool (ki je bolj ščiš, a ga dobiš poleg Omega šoferjev, takda se ne sekiram preveč).

pomaranca: Res, fino se navija. Firme ne vem, ker sem ga kupil iz druge roke, zdi se mi, da je HIS Excalibur. Jep, rami so 'nenavijalski' Infineon 3.3ns DDR-SGRAM. Res super kulercek za ceno treh ali stirih cukov. Kapo dol 0:).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

New/old ATI user! Need some help :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
935713 (3728) Good Guy
»

Radeon 9500 in čudna slika (črtna koda)

Oddelek: Strojna oprema
421998 (1349) mi_c_ho
»

radeon 9800se Saphir-navijanje problem

Oddelek: Navijanje
141075 (917) GUFY
»

radeon 9800 se res tak bad za modat

Oddelek: Navijanje
201820 (1207) ginekolog
»

R9600XT 256MB ? ? ?

Oddelek: Navijanje
161046 (801) Dejancek

Več podobnih tem