» »

Kako checkirati IP - kdo je ta zunaj?

Kako checkirati IP - kdo je ta zunaj?

Joze_K ::

Torej na svoji spletni strani bereš IPje obiskovalcev, pa me sedaj zanima:
1. Kako ugotoviti, kdo je OSEBA (ali vsaj kako najbolj približno ugotoviti od kod je)?

2. Imaš IP-nekoga, kako mu poslati obvestilo, mu dati kak znak etc... (mu npr. poslati e-mail)

thanks:\

AndrejS ::

z sodnim nalogom edino. Pa še to ni nujno.

drugače pa lahko kakšne podatke dobiš na recimo kljuk

JOKER ::

@ JOŽE_K : kaj ti bodo ti podatki !? 8-O Kaj šele od kod je. Še dobro da te ne zanima hišna številka ali pa morda številka konfekcije.
Mater ej, kaj bi ljudje vse radi vedeli >:D !

Res ne vem in ne razumem čemu ti bo to ......
________________________________________________________
Ka te češ ....

Joze_K ::

ej, da bi ti vedel kaj VSE ljudi zanima, in kakšne vse odgovore sem že daval, ej, pa te ja ne bo eno vprašanje motilo...>:D , sicer pa ni greh priznati, da sam tudi ne veš :P

bastadu ::

Preko IPja lahko samo približno izveš na katerem koncu sveta osebek živi (google: IP locator)... Kaj več se ne da ugotoviti in bi bilo tudi ilegalno (varstvo osebnih podatkov)...:\

JOKER ::

@ JOZE_K : najprej ti moram reči, da me vprašanje ne moti. Pač imaš željo vedet določene stvari, ampak kaj ti bodo ti podatki.
Priznam, da ne vem kako se to naredi, saj se nikoli nisem poglobil v takšne zadeve plus tega ne vem kaj bi z temi podatki počel pa še nezakonito je.
Ne razumi me napak ! Nisem mislil nič slabega le vprašal sem , kaj ti bodo ti podatki.
KLIK
Ajde, lep pozdrav.
________________________________________________________
Ka te češ ....

CaqKa ::

največ kar lahko zveš, je to pri katerem ispju so.
če pa hočeš vedet malo več o svojih obiskovalcih, potem pa je kul če si en guestbook postaviš.

Joze_K ::

Ja se strinjam, je postavljen "a little forum", tako, da lahko tukaj pustijo svoja mnenja in celo omogočijo diskusijo na njih...

Kaj pa kakšna AVTO-skripta, ki bi pisala IPje v bazo (to mi sicer že dela) PRI TEM pa bi AVTOMATSKO VPISALI NAZIVI npr ISPjev, če že drugega ne gre...?

Me zanima statistika obiskovalcev OD KOD so prišli (regijsko), ipd....:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla bi v Firefoxu prodajala VPN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8123635 (19024) b3D_950
»

Oceni stran: www.vinoteka2000.com

Oddelek: Izdelava spletišč
264128 (882) Joze_K

Kakšni so kej Lite-Oni?

Oddelek: Kaj kupiti
351719 (1346) whatson
»

NERO in 90 min CDri

Oddelek: Pomoč in nasveti
141145 (889) Joze_K
»

Slike iz Slo-Tech srečanja v Piranu

Oddelek: Novice / NEST
232326 (2326) Sergio

Več podobnih tem