» »

Sony Ericsson K500i

Sony Ericsson K500i

BoBi ::

Včasih se mi telefon v žepu odklene in potem po možnosti še koga pokliče. Sprašujem vas, če se da skrajšat čas od pritiska zvezdice do pritiska odkleni, da bi blo to sam ene pol sekunde do sekundo. Ker zdaj je kar par sekund časa in v žepu se hitro kaj preveč pritisne.
Na ZS mi lahko pošljete ponudbe, če ima kdo kabel za povezavo s PCjem za prodat.

dolenska ::

men čist lepo dela in se ne odklepa tako da ga pelji na servis.
jst mam kabel samo ti povem da ti ga ne priporočam, ker z njim ne moreš kej velik počet razen tega da si dol vržeš imenik pa sms-e .
irDa mi je bolj všeč ker lahko vse video posnetke dol mečeš, pa slike in dodajaš lahko vse kar se ti zahoče

BoBi ::

Čaki, čaki. S kablom ne moreš prenašat slik, muzike ...???
Kje bi pa lahko najcenej kupu irDa?
Aja, telefona ne bom nesu na servis, ker ni pokvarjen - pač v žepu je poleg telefona še par reči, kakšen fajarcajg al pa kej. Sem pa klical zastopnika in so rekli, da se ne da skrajšati časa za odklep.
Če pa kdo zna naložit nov software in popravit čas odklepa tipkovnice pa naj mi sporoči.

Wad@ ::

Jaz sem kupil irDa in se da prenašat use na telefon, medtem ko se iger in podobnega(aplikacij) ne da pošiljati nazaj oz. na druge telefone(kar me na telefonu malo moti)..

Zanima pa me ali je mogoče na telefon dat msn messenger, kakšen brskalnik za po netu(opera..),ali to dela le na telefonih z Symbian OS?

Scorpia ::

Igre se dajo gor dat, sam poslat mu moreš, neda bi izbral kakošno mapo. Samo na ime telefona pošleš, pa bo telefon sam dal pod aplikacije. Pri men na T610 dela brez težav prek BT.

Scorpia ::

Wad@ mogoče ostali telefoni prek ir nočejo sprejet. Npr. samungovi telefoni se hočejo samo med sabo povezovati, pa sharp enako. Edin če sonyericsson tud to uvedel, kar dvomim. Iger se ne da pošiljat, ostalo pa naj bi se.



Zanima pa me ali je mogoče na telefon dat msn messenger, kakšen brskalnik za po netu(opera..),ali to dela le na telefonih z Symbian OS?
Na njemu ne moreš nč drugega dat.

strictom ::

keri OS pa sploh ima k550i?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB Irda težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
161199 (950) Person
»

IrDa vmesnik Y-160

Oddelek: Mobilne tehnologije
122241 (1973) TheHijacker
»

Siemens cx65 in e-mail problem...

Oddelek: Mobilne tehnologije
5912 (816) Brilko
»

Sony Ericsson P900

Oddelek: Mobilne tehnologije
212172 (1923) PrimozR
»

program za T310

Oddelek: Programska oprema
281534 (1172) Paramedic

Več podobnih tem