» »

Tilen-moderator !?!?!?

Tilen-moderator !?!?!?

BladE_ ::

OLA!!! zdej mi pa je požl živce naj gre u p..... m..... !!!

Slo-Tech ??? ok the best forum!! use je ql to stran berm ze kr en lep cjt sam grejo mi pa na živce moderatorji( ne usi ) k misljo da ce so ze tok visok da lohka delajo kar hocjo!!!!!!>:D

Ta tilen sm ze pr dost temah opazu da zna smo tole nardit

Tule in tule se kdaj probaj. uu kera znanoat

zakaj mi je zaklenu temo ( Call Of Duty problem ) a si se sploh prepricu da ta odgovor obstaja na forumu ??kr neki !!! misls da jst tega nism pregledu??? vrjetn nebi odpru teme ce bi najdu odgovor!!! a si pomislu!!!!

Zakaj zaklepate teme ce ne veste ce je ta odgovor al pa uprasanje ze blo postavljeno na forumu????

Res ne vem zakj je blo tole treba???????
Akcija - Reakcija
  • zaklenil: Predator ()

WarMaker ::

mirno človek... mirno

Enostavno zberi folk, ki bo naredu revolucijo proti mderatorjem in bo vse lepo in prav :)

Ziga Dolhar ::

Zato, ker se v tisti temi redno srečujejo ljudje, ki poznajo to igro, in ti bodo lažje pomagali.

Nove, prazne teme, niso ravno magnet za obiskovalce.

Aja ... Preberi si pravila strani, še posebej člene o pritoževanju ...
https://dolhar.si/

BladE_ ::

a ste se uprasal kolk je moznosti da bo edn prebrau na novo odprto temo kot pa ze eno staro temo????

pa tut ce postavm uprasanje v eni temi tezko dobim odgovor direktno na to uprasanje, ker je tok folka ze notr da ne ves komu bi govoru in kdo teb!!!!

se zmeri se drzim tega da nebi blo treba zaklent teme!!!!!!
Akcija - Reakcija

user427615 ::

svašta :))

js vem da mi je en v življenju sm eno temo zaklenu...pa še za to mi je zlo zlo mal mar...

BladE_, take it easy...sej ni nč tazga, bemu ;)

babai!

BladE_ ::

use mi je ql naj zaklene temo pa naj pove v keri temi se nahaja ta odgovor pa naj temo zbrise !!! forum je zato da postavs uprasanje in dobis pol odgovor ne pa:

Tule in tule se kdaj probaj

to ni odgovor!!!!
Akcija - Reakcija

Predator ::

Building a better mousetrap merely results in smarter mice.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86550863 (22530) OwcA

Več podobnih tem