» »

Neprofesionalnost in nezanesljivost Door to Door

Neprofesionalnost in nezanesljivost Door to Door

«
1
2

McHusch ::

Zelo sem jezen! ;(

Nujno rabim en specifičen del za računalnike in ko končno najdem firmo, ki ima to na zalogi - situacija je bila pač taka, da ni bilo moč čakati tri dni ali več - da mi to pošlje, mi Door to door izgubi paket. Da ne omenjam, da je bil paket poslan pred OSMIMI (8) dnevi, a je poniknil. V ponedeljek kličem na Door to door, kjer me odpravijo z izgovorom, da se je založil in da me pokličejo, ko najdejo. Danes kličem v manj prijaznem tonu in mi prijazno povedo, da se paketa najverjetneje ne bo našlo. Na vprašanje zkaaj me ni nihče poklical, se izmotavajo, pederčine jedne. Na vprašanja o 24-urni dostavi mi odvrnejo, da ni njihov problem in da se pogosto zgodi, da kakšna pošiljka zatava za dan ali več. AMPAK paketa sploh ni.... Bjonda na reklamacijah me odpravi, da naj počakam do ponedeljka.... MAJKU JIM, a za en kurčev paket 100 km stran od mene morm čakat DVA TEDNA!!! Jutri pošiljem pritožbo na odnos do strank (uradno reklamacijo bo že podal pošiljatelj) direktorju OSEBNO. Ne bo tam mene ljerka za telefonom jebala da je zašel.!!! Nekdo si je lepo pospravil v žep paket..;((;((

Da ne omenjam, da si lahko že štirinajst dni tiščim prste v rit in se praskam po nosu, ker ni opreme, ki jo nujno rabim.;((

A je to odnos do strank? A je to profesionalnost? !!!!

NIKOLI VEČ DOOR TO DOOR;((

DominusSLO ::

Jst sem od eddija bloke dobu preko door to door... Po treh dneh sem začel težit po telefonu in ugotovu da je paket v skladišču... Skladiščnik se je izgovarjal da ni znal prebrat telefonske številke( jaz bi jo lahko), dejstvo pa je da sploh niso bili pri meni doma...

Razlagam pa si s tem da živim 13 km iz kopra in se jim očitno ne izplača... Je pa reku e. da se mu je samo enkrat prej zgodilo da so zamudili 1 dan....

Z navadno pošto pa nisem imel problemov... npr. cool pc dobil naslednji dan.

LP
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

STASI ::

Se vidi da v Slo nimamo pošlihtanih zadev. Da je bolj amatersko zastavljen posel.
Sem dobu iz Nemčije paket v 3 dneh naroču 24. decembra ob 20:00. Pol med božičem itak delal niso. V pondeljek odposlano danes pa sem dobu.0:) 0:) 0:)
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Marko007 ::

Največ se mi zdi, da "pogubijo" telefonov... >:D

Phoebus ::

Mah, slovenija je tko mehjna da si v <2h urah kjerkoli, tako da se vsedem v avto in odpeljem...

T(he) Boss ::

Hja, jaz sem tudi od eddija dobil blok preko njih. Od njih ni bilo nic 3 dni odkar je on oddal posilko, potem sem pa poklical, pa sem paket dobil v roko 1h ;(( . Bedaki. Preko cesa pa mladina posilja DVDje? Sumim njih, ker sem v soboto placal poloznico in se nic ni ;((

glinik ::

Res čudno, da imate tako slabe izkušnje z njimi.

Jaz sem preko njih vsaj kakih 20 paketov poslal in vse je potekalo BP. Je pa res, da sem se čez čas s kurirjem lepo spoprijateljil in je mogoče zaradi tega potekalo vse tako glatko >:D . Že po prvem paketu sem jim dejal, da bom preko njih dosti pošiljal. Kaj veš, mogoče so si me zapomnili :D .

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

bastadu ::

Je pa res, da sem se čez čas s kurirjem lepo spoprijateljil in je mogoče zaradi tega potekalo vse tako glatko >:D
Ok, vsega pa tut ne bi blo treba tuki napisat:D

Eddy ::

The boss in dominus...
Vidva sta edina ki sta pri meni čakala na paket dlje.
Morm rečt da so do mene zelo prijazni, vsaj potnik Iztok in blagajničarka mislm da ji je ime Nina (morm rečt da je prov fejst ;) ).

Rad bi pa povedal da telefonistke v centrali niso nč krive za izgube ali zamude, one samo čutijo posledice jeznh strank. Tako da jim prizanesite prosim.

LP! Eddy
www.ekwaterblocks.com

Stampl ::

jst sm tud od eddya narocu blok pa pumpo in sm dubu nasleden dan ampak sm mogel it iskat v solo kar je 4km stran in
polej DOOR to DOOR
ampak je pozabu zaracunat prevoz>:D >:D >:D tak da je dobr

Tody ::

door to door je milina proti yellowlogstic al karkoli že je... Za stranko smo pripravili eno veliko pošiljko ergo ene 50 kr velih škatl. In stranka naroči tega bumbarja, pri čemer je naročevalec dober vedu da je za cel kombi robe a ne oni pridejo z nabasanim kombijem... OK pride tipo nazaj z praznim kombijem. Hoče nalimat tist listek gor pa reče za koga pa je ? Mislim sej si bil naročen sej te nismo mi poklical. Po ene 15 minutah le rešimo kdo je zajebal (seveda oni, kje je prišlo do napake bodo morali očitno oni pogruntat) in nekak vse skupi stlačmo v kombi in to. Toda šok pride šele dan kasneje ko se isti šofer pojavi na vratih, ne da bi ga kdor koli naročil... ampak da je mera polna to stori isto drugi dan... ga mam na sumu da mu je všeč tajnca >:D

DominusSLO ::

rad bi samo dodal da je bil v mojem primeru edini krivec skladiščnik v kopru (starejši mož, južnega porekla, verjetno z nekaj promili alkohola v krvi) >:D >:D >:D

Zato sklepam da drugje deluje zadeva brez problema... Važno pa da so bloki prišli celi in da delajo svoje delo :D

LP

PS torej posluje eddy z door to door zaradi Nine :)
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Eddy ::

Ne ne poslijem z D2D zarad Nine ampak, ker je to najbolj ugodno za boje stranke, saj ne morem podpisati pogodb s pošto, ki hoče 100 paketov dnevno. Potem pa še zaračunajo 4% stroška nakaznice.... to je pa preveč...
www.ekwaterblocks.com

Tilen ::

Eddy, kako se pa uredi, da v casu ko pride posiljka tebe ni doma? Kam si mores it dvignit? Stane kaj vec?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

OZZY ::

Jaz sem vedno pošilju preko D2D pa ni nikol problemov. Vedno rpišlo naslednji dan. Če ne pa je zraven telefonska pa pokličejo. Pa sem poslal cc 60-70 paketov preko njih.
Go with the flow.

Tilen ::

In kaj naredijo, ce te ni ko pridejo? Pustijo tel. kam pa si gres dvignit? Gre se za eno relativno drago zadevo, ki bi naj prisla jutri. CCa 70k sit in ne vem tocno ce bom doma. ker sem narocen 1x pri frizeru :) In ce pridejo ravno takrat... :(
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

[BeN] ::

naša firma preko D2D dobi 80% pošiljk... in to vsaki dan po minimalno 15 paketov če računam 3 trgovine... Se zgodi da kak paket kam zaluta,vendar smo do sedaj skoraj vsakega izsledili... zgubi se mogoče 1 izmed 400tih...

Tko da, D2D ima svoje pluse in minuse, kakor vsaka druga kurirska služba...
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

polde66 ::

Tud jaz mam slabo iskušnjo z nijmi. Najprej sem jih poklical koliko časa potrebujejo za dostavo in mi zagotovi dispečarka 24 ur. Prodajal sem matično ploščo , šla pa naj bi iz Kranja v Krško, pač nič posebnega. Pravi dečva da pride še dopoldan iskat pa je ta dopoldan minil pa še en dopoldan mine in pokličem spet. Pravi pozabil pa če je nujno da nebi danes. HALO!!!! pa kdo za koga dela reklamo 24 ur pol te pa vprašajko če je slučćajno nujno. K sreči je bil tip katermu sem pošiljal potrpežljiv. No pride kurir ( oddaljen od mene 4 kilometre) in odpelje, seveda je bila vmes še sobota pa nedelja in končno v torek ( skoraj 1 teden ) možakar dobi plato. Pač zadeve nisem komentiral ker se mi zdi škoda besed in truda, saj velja da kakršno vodstvo je tudi ostalo po hirarhiji isto in obratno. Se mi zdi da nimajo interesa. Skratka zadnje moje poslovanje z njimi. Rajš pošta pa jurja več.
Tko DOR TO DOR je ena firma ki si ne zasluži obstoja.
polde

Tilen ::

Kr strah me postaja ob branju teh postov. Kaj ce se tudi moja grafa "Zgubi" ali polomi... ali pa da bom moral cakat 1 teden... ;((
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

svejk ::

Jaz moram rečt, da precej stvari pošiljam preko D2D in do danes še nisem imel sitnosti....(trkam na leseno mizo) Dejansko imajo že mojo cifro v imeniku in jih samo pokličem ter rečem:"paket imam za prevzet". Fantje prihrumijo s kombijem, vzamejo robo...stranka pa jo dobi naslednji dan :)

Boeing ::

/me potrka gor po mizi: meni niso še nikoli nobenega paketa zgubili, edino eden ali dva sta prišla dan kasneje v nekaj letih... verjetno ima vpliv tudi to, da grejo paketi ven dnevno in da imam pogodbo z njimi... res, kar se D2D tiče nobenih minusov.

Je pa yellogistic prava žalost, jao... nekoč mi je pripeljal en paket in na koncu sva ugotovila da mi je dal napačnega :\

LP J
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Gwanaroth ::

Bjonda na reklamacijah me odpravi, da naj počakam do ponedeljka.... MAJKU JIM, a za en kurčev paket 100 km stran od mene morm čakat DVA TEDNA!!!


..če si tako blizu [100km], zakaj se nisi sam odpravil iskat? Bi bilo najbolj zanesljivo.
Lights often keep secret hypnosis..

Tilen ::

Vceraj je bil oddan paket na moj naslov, klicem pred 5 minutami, vprasam kaksno je stanje mojega paketa pa mi rece da na to ime oz. priimek ni naslovljenega nobenega paketa in da ne morejo preverit ce kao nimam tiste stevilke ki jo je dobil posiljatelj ob posiljanju. ST paketa namrec. Kaj me pa sploh sprasuje po imenu in priimku ce itak "ne morejo" preverit? 8-O A je moj paket tut "izgubljen" ker je roba ki se posilja zelo iskana? 8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

DominusSLO ::

Tilen ne se sekirat dej :D
Dan je še dolg namreč(jaz sem se zdej komaj zbudil naprimer)>:D

OldSkul ::

Jaz bi tud mogu dobit danes en paket od D2D, pa zgleda,da ga ne bo. Majke jim, če ga ne bo.
Se pa mi je zgodlo z Yellogistic, da bi mi moral dostavit v soboto. In kaj je blo? Niso mi dostavili. V pondelk al v torek, ko mi je dostavil, je mirno rekel, da v soboto niso okol tega kraja nič vozil. J***** jim majke, mene nič ne briga, da se tle niste vozil. Naročeno je bilo in ma, da se to izpolni. Tistih 500 Sit so mi v Mimovrste dali v dobro. Še dobro, da so v Mimovrste zamenjali dostavno službo. Zdaj je GLS-neki tazga. Ravno dons so sestrični prinesli 4 kose rač. opreme že 20 min do osmih. To ti je hitrost-živi pa v vasi blizu mene. Ene 3km je do mene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Super Sonic ::

ja lopovi so, ampak v tem primeru se mi zdi, da bi se krivca moglo najdt.

Nekdo je paket oddal in nekdo je paket sprejel. In če ga je nekdo sprejel, ga je mogu tud oddat. Mislm, da bi se zelo hitro moglo najdt rešitev zato.
Bolj problematično je bilo (ko sem še delal preko študenta), ko so "kradli" ven iz samih škatelj. Voznik je plunu v naši firmi selotejp z logotipom firme, za vogalom večino paketov odpru, jih zalepu nazaj in se je kar pogosto dogajalo, da stvari enostavni ni bilo v škatlji. No, potem smo se spomnil pa vage v firmi in je bila vsa pošiljka označena s težo in potem je bil mir.

Je pa tud zanimiv, da je čefur k je vozu in dobesedno kradu (rame, proce,...) za general parcel, še vedno v službi.
Sem ga glih zadnič vidu... :)

V glavnem treba jih je stisnt, ker nekje ti podpisi morajo bit - enostavno se roba ne more zgubit.

V tej firmi kjer delam sedaj, delajo pa z Yellom in morem reč, da ko sem si ogledal postopek sem dobil občutek, da imajo kr pošlihtan in tud roba pride do strank precej točno in brez manjka.

Toliko z moje strani.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Tilen ::

Zaj je en kamionđija tu obrno, pa sm ze mislo... heh. Nic nebo danes. :\
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Asgard ::

Ej a je bil un čefur tak pobrit po kugli. Mislim nam je tud v firmi enkrat ka 19" zmanku. V lj so rekli de je šel pršu ni nkol.Mislim kreteni. Sedaj posljujemo samo še preko Pošte in je vse ql. Danes naročimo zjutri že čaka poštar z robo. Mislim 50 m smo od pošte pa nam pripelje pakete pa še pošto zraven. Un door to door se mi zdi da deluje bel tko en qrc pa tud general parcel sucks. Najbolš je pošta Slovenije pa pika !!!>:D
We hate Duplicators !

OldSkul ::

Tud k meni še niso prišli. Banda. Je pa en toner za Samsung laserc.

polde66 ::

Če so zmanjkovale zadeve ne razumem zakaj firmo niste tožili. Čim več takih tožb pa bi si uredili sistem tako kot je treba. Sej ni pogoj da gre v tožbo, lahko pride tudi do poravnave, amppak dejstvo je da je pri nas tatvina še vedno kaznivo dejanje.
LP
polde

polde66 ::

mogoče sem se mal nerodno izrazil " TOŽILI" in bi koga lahko to motilo. Podali kazensko ovadbo, tko sem mislil
LP
polde

Super Sonic ::

"Če so zmanjkovale zadeve ne razumem zakaj firmo niste tožili"

no ja, če gre za neko malo podjetje potem bi to "mogoče!" še prišlo v poštev, a pri večjih sistemih, direktorja prav malo briga kako je s tem. Tudi ljudje na položajih se ponavadi ne poslužujejo tako radikalnih odločitev za par procesorjev, ramov itd. (kaj ti pomeni pri petih miljardah prometa ki ga ustvariš, 200k minusa?) Je pa bilo ogromno prepucavanja z ene in druge strani.
Poleg tega bi potreboval neko ekipo ljudi, ki bi s tem ukvarjala, no tu pa pride do izraza življenje in smotrnost teh dejanj. Nismo v filmu, kjer pride cela ekipa z miljonsko opremo in ugotovi kako in kaj...
Pravzaprav bi se stvari lahko zelo zapletle in vsi bi izgubljali na času in denarju zarad teh cepcev, ki bi po vsej verjetnosti potem še odnesli celo rit, ker eno je; so zelo dobro pokriti že v sami pogodbi, katero podpišejo z podjetji.

Največkrat odloča kar sama iznajdlivost skladiščnika.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Mati ::

Door to door so največji lamerji kar jih je!

Meni so pred 2 letoma polomli 3 ploščke DDR ramov. Mislim zvili so jih tako čudno, da noben več ni delal. Pizda, potem še reklamacije niso priznali, da je kao bilo neprimerno zapakirano, a na paketu se je videl odtis noge. Nekdo je gor stopil od njih.

Fuck ej...

Najboljša je Pošta Slovenije!

mersol ::

Zakon so .. tud če kdaj zajebejo.. itaq sej poštarji vsi kdaj zejebejo ..
Pa še najcenejši ponudnik so.

polde66 ::

Radeon power, če sem te prav razumel kraja ni kraja ampak sam iznajdljivost skladiščnika ter iznajdljivost šoferja. Ja no super pol jim je pa še treba nagrado dat ker se tko dobr znajdejo.
Mogoče me nisi prav razumel,, hotel sem povdarit da s tem ko nekoga terjaš odškodninsko, kazensko ali moralno pripomoreš samo k temu da se takih "iznajdljivih" tipov rešijo. Se mi zdi da to meče slabo luč na firmo. Jaz osebno verjamem da ima firma namen dobro poslovati, za take zahteve oz želje pa mora imeti strokovn, profesionaln in zanesljiv kadr. Če tega ni lahko zarad enga tipa ki se pač mal "znajde" firma pride na slab glas. Če pa še tega ne znajo znotraj razčistit pol pa tko ni dileme. Drug ponudnik pa čao.
Kar se pa tiče pojma kraja ali tatvina se pa preganja po uradni dolžnosti.
Če se moje blago izgubi zahtevam povračilo škode ali pa se ve - uradna pot. Ker pri tem gre verjetno za odtujitev namerno ali iz malomarnosti kar pa ne spremeni pojma kaznivo dejanje. Samo prekvalificira se iz enega kaznivega dejanja v drugega.
polde

gape0000 ::

Sam morte razumet da DTD niso krivi za čist vse težave, recimo zdej jst pa še ene 4 študentov štimamo pakete za DTD pa še za ene druge relacije...
No in pač maš odpremnico in pakete k sapdajo zraven. Težave pa pridejo k en te pakete narobe prešteje, al zarad lenobe, površnosti al pa ker je use u skladišču nametan in pač spregleda kšn paket... Tko bi recimo mogl bit 5 paketov in on fali enga in na odpremnci piše 4# paketi-->
jst poberem in pač slučajno ne pogledam cifer na paketih in tko spregledam da u bistvu manka oz. da nism pobrou paket št.3/5 recimo. Vržem 4 pakete na paleto in pride en za DTD iskat in odpele. No in kje je zdej ta tretji paket. Možnost je da je en drug študent glih obratno naredu in en paket preveč napisu na eno drugo odpremnco k ma pa naslov za MB recimo. No in zdej pa ta šofer k voz u MB ma recimo 5 palet pa ene 50 paketov na usaki , različni naslovi in pač še un zgublen paket od DTD-ja in ta paket je lahko skor 90% zgublen na žalost.
Pač študentje se ne sekerajo glih tok ane k če bi bli to eni redno zaposleni, pa je tko večini usen če jih pol šefe odpusti :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gape0000 ()

Tilen ::

Ja pa saj tak "izgubljen" paket se ob vrnitvi soferja z omenjene relacije najde. In se se 1x poslje ane? Na stroske firme seveda, ker je bila neumnost njihova.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Modri dirkač ::

Ja kdo je pa pol kriv kot Door to Door, če tisti študentje zajebejo, ki jih je sam najel.:\

Jest sem kot študent delal v enem ogromnem skladišču ene znane trgovine pr nas, kjer je blo ogromno artiklov in vsak dan šleperji z novo robo, ampak smo mel sistem taprav in je blo glede na obsežnost zadeve ob vsaki inventuri le okol 200 do 300 jurjev minusa in to v skladišču kjer je blo robe za ne vem kolk100 milijonov in pazi smo delal tudi študentje.

Dejstvo je, da če se ljudjem jebe bo narobe.
Everybody lies!

Super Sonic ::

"ta paket je lahko skor 90% zgublen na žalost."

ta paket ni izgublen, ne more bit to pa iz enega zelo enostavnega razloga; tisti, ki je zadnji podpisan, da je pošiljko prevzel odgovarja za paket. Torej vi kot firma enostavno ne morate nič izgubit, ker to je vaš biznis in s tem sloganom nekako dobivate stranke med drugim.

"polde66"
"Mogoče me nisi prav razumel,, hotel sem povdarit da s tem ko nekoga terjaš odškodninsko, kazensko ali moralno pripomoreš samo k temu da se takih "iznajdljivih" tipov rešijo. "

ja ja, je že res tole kar praviš, pa tudi ti lahko zamenjaš firmo in pošiljaš preko drugih konkurenčnih firm, ampak v praksi je zadeva precej drugačna. Je popolnoma res, da zdravo podjetje z dobrimi odnosi med sodelavci in vse kar spada zraven mora nekako odreagirat, ampak teh podjetij je bore malo, poleg tega so ponavadi še sami konfliki med sodelavci v firmi in potem si tam.
V mojem primeru se je zgodilo, da ko je šef skladiščnik odšel do direktorja in mu povedal kaj se dogaja, mu je direktor odvrnil, da naj sam poskrbi in uredi situacijo, čež zakaj je pa plačan in minus bo itak njegov,...
In en skladiščnik ne bo tožu firme, ker rabi dokaze to je eno, drugo ga pa še sama firma ne podpira...
In da smo zadevo čim prej pozabil, je šef nabavu vago in potem je bilo ok.
Morš tud razumet, da kraj ni bilo stotisoč, ampak le nekaj par in še to samo od enega voznika. Te zadeve so precej delikatne.
Je pa jasno bilo dovolj prepucavanja po telefonih, tudi groženj ne nazadnje.
No epilog je bil v tem smislu, da je firma le zamenjala prevoznika in sedaj teh težav več ni.
Nikol pa ne bo mogu nekdo dokazat, da je tisti voznik dejansko vzel selotejp iz našega skladišča, da je dejansko rezu neki za vogalom itd., ker enostavno ni dokaza.

In služba skladiščnika ni tožba, ampak je to delo ostalih ljudi v firmi, potem pa vse zavisi od odnosov in samega direktorja, ter količino ukradene robe.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Tilen ::

Danes sem spet klical na door to door in so mi rekli da še vedno ni nobene pošiljke oddane za na moj naslov? Posiljka pa je bila oddana v torek? PA WTF NO!;(( ;( 8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tody ::

Tilen murfiy na delu :D
:D

Tilen ::

Pa naj grejo nekam! Za 40k ceneje (od nove) sem mel poslano novo Leadtekovo 6800GT pa je ni.
Oni testirajo moje zivce. ;((
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gandalfar ::

Kaj pa ce bi on, k je poslal tezil?

OldSkul ::

Če bi bil na pošiljateljevem mestu, bi totalno noru. In ne vem zakaj se ti s tem ukvarjaš. To je problem pošiljatelja, saj je tako zgubu in grafično in denar. Kriza ja...:\

Tilen ::

Trenutno je v sluzbi. Ga bom pol poklical pa rekel naj malo zatezi. In ona tam meni reče da ne morjo vedet kr majo 5000 paketov na dan. Vedno pa me vprasa ime, priimek, ulica? Aha, nic se ni, pol pa, mi ne moremo to vedet kr mamo 5000 paketov na dan tako da blablablablabla. JAO. Kaj me sploh sprasuje ce me pol z nekimi bedarijami hoce odpravit... KLical pa sem do zdaj 2x(vceraj,danes), da nebo kdo mislil da kaj hudo težim tam.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Jaz se sekiram, ker bi kr ugodno prisel do vredu graficne kartice. Poslal pa je preko D2D zato ker je kao ceneje ceprav sem mu rekel naj raje poslje preko navadne pošte saj jaz krijem stroske posiljanja(normalno).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

OldSkul ::

Dobr, da ti nisi na njegovem mestu.

perci ::

Tilen: Men se dozdeva, da te je nategnil.

Tilen ::

Ah, ne no. ;(( Upam da ne... ceprav vse vedno bolj kaze na to...

Pa tako dobro je kazalo vse skupaj... :\
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tilen ::

Zdaj me kliče punca od katere je dejansko bila ta graficna in mi pove, da hoce door to door po novem ceniku za prenos paketa 7200 SIT !!8-O 8-O 8-O

Paket mi bo danes dostavila osebno v MB po 16.00. >:D >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posta Slovenije - posiljanje z odkupnino

Oddelek: Loža
157585 (5567) ali3n
»

Dostava prenosnika po pošti?

Oddelek: Kaj kupiti
434186 (3132) Loaded
»

Naročanje pri Mimovrste.domenca in pošiljanje z Yellogp 'hitro' pošto !!!

Oddelek: Loža
455692 (3429) dolegar
»

pošiljanje paketa

Oddelek: Loža
124411 (4152) BaRtMaN

Koliko pri Mlacomu računajo za dostavo?

Oddelek: Kaj kupiti
141720 (1494) Matek

Več podobnih tem