» »

Pretvornik / nastavek za britanske vtikače

Pretvornik / nastavek za britanske vtikače

++ ::

Pozdravljeni;

upam, da sem v pravem razdelku za to vprašanje. Imam neko zadevico, kupljeno v Londonu, ki ima seveda po Murphyju (in moji neumnosti :) ) z našimi vtičnicami nezdružljiv vtikač, ki je tele vrste. Rabil bi torej nek pretvornik za naše dvoluknjaste vtičnice, pa ga nikjer ne nadjem -- vse kar sem našel, je pretvornik naše -> britansko. Morda kdo ve, kje bi (po možnosti v Ljubljani) to stvari imeli? Hvala za odgovor(e). :)

xilinix.slo ::

Brezveze dnar metat stran za konverter -> v trgovino kupit zamenljiv vtič, ta starga "odcvikat" in novega gor

++ ::

Na žalost sem, kar se tiče kakršnegakoli šarjenja po tovrstnih stvareh, popoln analfabet; poleg tega je celotna stvar v enem kosu in pod garancijo, tako da bi se rad tovrstnemu početju nadvse rad izognil. Vseeno hvala za reply.

Azrael ::

Včasih (pred začetkom turistične sezone) imajo take adapterje v Merkurju ali Obiju, mogoče tudi HTE in Delko (nisem 100%), lahko pa vprašaš tudi v trgovinah, kjer imajo opremo za kampiranje ali letališčih.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

roscha ::

Pudding ::

V Bauhausu majo tak paketek adapterjev... Commonwealth, USA, ...

++ ::

Klical sem v Bauhaus, pa (kot mnoštvo ostalih štacun) pravijo, da nimajo. Sumim, da bodo prvi pred zidom, ko pride revolucija. :P

Imajo pa zato v Le-Tehniki, skupaj z razveseljivo kul odnosom do strank. Naročeno.

Še enkrat hvala vsem, zlasti roschi. :)

Pudding ::

Lahko recejo, da nimajo, ampak majo... ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti AC pretvornik iz UK na naših 220V?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
146663 (729) VolkD
»

RJ45 v 2xRJ11 adapter

Oddelek: Omrežja in internet
8769 (658) starfotr
»

Internet preko stare telefonske linije

Oddelek: Omrežja in internet
174537 (3777) Duhec
»

Elektricni Pretvornik: 110V -> 220V

Oddelek: Kaj kupiti
108438 (8371) gumby
»

Trofazni tok v dvofazni tok

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1720546 (19882) A. Smith

Več podobnih tem