» »

Firefox 1.0 je tu!

1 2
3
»

Sirki ::

Po instalaciji firefox 1.0 mi google toolbar ne dela več, na update.mozilla org pa je google toolbar za IE!!!!! Kakšna ideja, kako dobiti google toolbar nazaj v življenje?
Imel sem idejo genialno, zdaj pa jo izvajam.....

BigWhale ::

101 Comment!!
WOOHOOOOO!

;>

Jst ::

Eno vprašanje:

Na gmail mi slo-tech poštar pošlje mail o novi novici (ali novi temi, ali novem odgovoru), nakar jaz kliknem na ta link, stran se naloži, vendar nisem prijavljen v slo-tech. Če odprem browser in vpišem slo-tech.com, se mi stran naloži in sem prijavljen v slo-tech.

A kdo ve zakaj?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Popravek: neprijavljen sem samo v primeru, da izberem pri desnem kliku "Open Link in New Tab"
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

pumaxx ::

Mene pa zanima če je komu uspelo pripravit ff da dela z QuickTime Alternativ kodekom. Meni ga namreč ne zazna. V ie dela kot treba.

SavoS ::

Le tako naprej fantje !!!

ČESTITKE!!

Firefox uporabljam od verzije 6 naprej in ne grem več na IE!!

Thunderbird še zrihtajte do verzije 1.0 z Slo prevodom, pol pa ga bom začel instalirat na vse pc-je v pisarnah >:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

sgdjkdlsugi4 ::

nejck : hm, zgoraj sem se zmotil :8) mislil sem za odhajajoca, za prihajajoca imam nastavljeno ... na outgoing pa Central European Windows 1250 nimam na listi ( Link ) ... Verzija je pa 0.8, s tem da tega nisem opazil v nobeni starejsi verziji ...

Roadkill ::

maddog: ti samo onemogoči "apply default.." v vrstici eno nižje, pa tudi "Allways use default..." ni porteven in samo štalo dela.

ahac ::

quicktime alternative dela brez problema.. inštaliral firefox.. inštaliral qt alt. in dela
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Ziga Dolhar ::

Dr M: Kaj si en tistih čudakov, ki računalo uporabljako kot ne-administratorski user tudi takrat, ko administratorskih privilegijev ne potrebujejo? >:D

Pretepst take programerje. Enivej -- poženi Maxthona kot admin, nastavi, zapri.

Jebemo takih programerjev!
https://dolhar.si/

Dr_M ::

Ziggga: jest sm skos kot administrator. delat uporabnike se mi zdi nemno, glede na to, da edini uporabljam ta comp (pa parkrat na let fotr).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ziga Dolhar ::

Dr. M.: potem pa čudno, da se ti ne zapomni nastavitev.
https://dolhar.si/

TheJack ::

Mozilla.org je precej zmedena. Ne samo da je reč dan po velikem izidu še vedno zabita, tudi če ti uspe priti do extensionov, se le-ti ne inštalirajo ''ker so namenjeni le za verzijo 0.10''. Čeprav ob vseh extensionih jasno piše, da so namenjeni tudi za verzijo 1.0.
Tudi na splošno je stran z extensioni in temami (za FF, TB in Mozillo) grda, zmedena, počasna in pomanjkljiva. To bi do včerajšnjega izida morali porihtati, vsaj če resno ciljajo na slehernika, ne le na geekovsko populacijo.
Prva zamera je ta, da ob večini tem ni slikice. Zakaj bi inštaliral temo, če še veš ne kako zgleda?! Mar bi se zgledovali po prikazu in ponudbi tem na (sedaj že bivšem) Firefox Help (http://texturizer.net/firefox/)! Poleg tega je tem malo, bistveno manj kot jih dejansko obstaja.
Z extensioni je malo bolje, čeprav se splošne grdote strani tudi tu ne da zanikati. Temu navkljub je do konca in naprej blesava ''ureditev'' po kateri extensioni delani za eno verzijo ne delajo na drugi. Tako morajo ubogi ustvarjalci extensionov za vsako novo verzijo FF izdajati nove extensione, pa čeprav je pri veliki večini spremenjena le številka v install.rdf. Da ne govorim da je ravno ta lastnost extensionov tista, ki uporabnikom povzroča največ težav in jeze. Močno upam, da se bo ta reč z verzijo 1.0 spremenila in da extensionov ne bo treba popravljati za vsako novo verzijo Firefoxa.

mazy ::

danes smo v šolsko računalnico dobil nove računalnike in me moreš verjet, IE so ovrgli in zdej je gor Firefox! zdej bo brskanje po internetu bolj domače tudi v šoli :D

go, go Firefox!

pa 113 komentar :D

Alex- ::

mazy ... way to go
Pri nas na faxu še vedno vztrajajo z IE. :\ Za mene, k sm se že ornk razvadu od FF mi je prava muka.

Matev ::

tale prevod FF je na trenutke kar zavajajoč
naprimer ob blokiranju spama ti napiše:

Dodatki ki jih nimate nameščenih, so potrebni za prikaz vse večpredstavnosti na tej strani. in nato... Namesti manjkajoče dodatke.

in skoraj že hočeš te dodatke ali kodeke namestiti ko se ti posveti da so ti dodatki v bistvu navadni virusi - to bodo teli novi uporabniki naf... ko bodo talo v slo bral in veselo dodatke za prikaz večpredstvanosti (ala spyware in viruse) nameščal

frrrr

http://home.planet.nl/~blade068/languag...

ElectricMan ::

Hmm a je to napaka če imam več odprtih zavihke in ko zaprem vse zavihke se zapre aktivni zavihek, ostane pa en naključni zavihek.

iElectric ::

OK, meni pa ko odprem options se sesuje firefox :|

rokbergant ::

Živ!

Ta firefox je res zakon. Ni treba nobenih plug-inov notr tlačet da bi bil program bolj učinkovit. Zgleda da so izdelovalci mislili na vse (če pa so kaj pozabili bo pa čas pokazal), itak pa program ni nikol dovolj dober za vse. Še skoz je blo tko in tud bo in to je za pohvalit!

LP

Sinuhe ::

Namescanje dodatkov ni kar taksno, da bi to dolocale spletne strani; dodatki, ki jih Firefox namesti samodejno, ce uporabnik tako zeli, so le tisti, ki so na 'whitelist' na mozilla.org. Pri tem naj ne bi bilo problemov s spywarom ipd.

sgdjkdlsugi4 ::

Roadkill : Pa res ! Hvala ti :D

Jaffa ::

120 ? 8-O

Gandalfar ::

122

V-i-p ::

FF zna biti gut browser, vendar sem osebno imel preveč težav z njim, že pri prejšnjih verzijah. Zagon je bil nenormalno dolg, žlampala mi je po 90 in nekaj mb rama, pa tudi sesula se mi je že tolikokrat, kot IE še nikoli :) Tako da jaz ostajam pri Operi, rula...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

attackiko ::

Probal. Ni mi jasno, zakaj ne morjo dat opcije za izbiro mail klienta. Vedno se samo default izbira odpre. Jaz bi rad, da se mi Thunderbird odpre, pa sploh ni nobene opcije, niti ne obstaja noben delujoč extension. Zgleda bo treba dat uninstall. >:D

M.B. ::

@ TheJack Kolikor jaz vem ima Mozilla namen posodobiti spletno stran update.mozilla.org. Na SFX se je pojavljalo veliko tem z zahtevami o prevedeni strani mozilla.org in update.mozilla.org. In mislim da bo v naslednjih verzijah strani to narejeno.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

MrStein ::


> 1 tema Quote, k sm jo imel prej na 0.9 verziji, mi je kao
> nekompatibilna, no in pr prvem zagonu mi se je novi slovenski
> firefox sesul.

A kak readme.txt in pa upgrade.txt si prebral?


Za sesutje ni izgovora. Če so plugini nekompatibilni, naj izpiše " Plugins x, y & z are incompatible and have been disabled."
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

maddog :


firefox je bomba, zanima pa me, ce se slucajno da nastavit thunderbirda, da prikaze prihajajoca sporocila v win1250 codepagu ... to me edino moti ...


Hmm, a torej dobivaš maile, ki imajo napačen header ?
Se ti ne zdi , da bi bilo bolj smotrno popravit program, ki ima napako, ne pa tistega, ki deluje pravilno ?

( ja, vem da včasih ne moreš vplivat. Če ima kaka web stran narobe šumnike, tudi ne moreš vplivat. Lahko pa obvestiš tiste, ki lahko kaj naredijo in ponavadi tudi potem popravijo )

Popravek : ah, za Outgoing misliš ? Pol pa bug prijavi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel Firefox 1.5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8911578 (8825) marhyo
»

Thunderbird 0.9 in Firefox 1.0 RC2

Oddelek: Novice / Brskalniki
243176 (3176) darkolord
»

Nove Mozille

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
323239 (3239) Kostko
»

IBM in Novell za izvedbo XForms

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
52395 (2395) AtaStrumf
»

Novi vstavki za brskalnike

Oddelek: Novice / Brskalniki
62614 (2614) noraguta

Več podobnih tem