» »

wav2mp3

wav2mp3

|Webko| ::

A kdo ve, kje bi lahko dobil program (če sploh obstaja), da bi pretvoru wav fajle v mp3?
Delphi rules!

diso ::

tvoje vprašanje se prenešeno glasi nekako takole: v puščavi se srečata dva in eden drugega vpraša, kje bi lahko dobil malo peska. to pomeni: če si se prikonektal na net in na slo-techovo stran, bi ravno tako lahko šel v googla in si poiskal en tak program izmed miljontih

JLP ::

|Webko|:
Pejta na stran r3mix.net. Tm je napisan vse o tem katere programe uporabljat da nardiš kvalitetn MP3.
Live long and prosper!

Mate ::

No ja, pa drugace je dost simpl tud AudiCatalyst samo ima neke tezave z w2k.,.. vsaj pr men

Kaiser ::

cdex je super, simpl in zastonj

frudi ::

osebno uporabljam cdex za vse, kar je povezano z mp3ji (ripanje, wav->mp3, mp3->wav...)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

JLP ::

Mate:
AudioCatalyst poleg tega da ne dela v Windows 2000 in ME uporablja Xingov encoder za encodiranje. Xingov encoder pa spada med najslabše encoderje.
Live long and prosper!

Huey P ::

Kot jaz vedno pravim; Preprosto je najboljše.
Downloadaj si FreeRIP MP3 (lahko ripaš glasbo s CDja, pretvoriš WAV v MP3 in obratno, WAV v OGG,...). In program je zastonj in deluje brez problemov v vseh Windowsih...

..::DOOM III: The Legacy::..

RudeBw ::

Zelo uporabni programi za najrazličnejše pretvorbe, editiranje in še marsikaj se nahajajo natej strani.

Huey P ::

..::DOOM III: The Legacy::..

tha_man ::

Odkod vam ideja da AudioCatalyst ne dela v Win2k? Meni dela prav lepo. Xingov encoder pa je tudi postal zelo dober, čeprav starejše verzije niso bile ravno čislane. Poleg tega pa je izredno hiter.

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

plizzzzzz ::

cdex rulzzzzzzzzzz

:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AudioCatalyst.

Oddelek: Programska oprema
191866 (1579) iration
»

Ker MP3 encoder priporočate

Oddelek: Zvok in slika
191455 (1170) VASkO
»

mp3

Oddelek: Zvok in slika
9926 (669) frudi
»

Audio ripper

Oddelek: Pomoč in nasveti
201896 (1695) kockish
»

Audiograber

Oddelek: Pomoč in nasveti
61574 (1437) BoBi

Več podobnih tem