» »

Mozilla Sunbird

Mozilla Sunbird

OSNews - Skupaj z novo alpha-različico brskalnika je ekipa Mozille izdala tudi novo različico programa, ki je izboljšana različica koledarja iz Mozille. Samostojna različica koledarja se imenuje Sunbird in deluje neodvisno od Mozillinega spletnega brskalnika. Program nam omogoča dodajanje sestankov, razporeditev časa ter seznam opravil, kar močno izboljša pregled nad dogodki in našim (ne)prostim časom. Primer koledarja. Povezava do datotek: Koledar kot dodatek Mozilli ter Sunbird kot samostojen program.

8 komentarjev

kihc ::

Men to še nkol ni ratal vsposobit da bi delal :/
Upam da zdej bo ... grem downloadat

/edit

Dela, še kar fina zadeva zdej za med šolo. Sam škoda da se ne da tega spravt v system tray.
x

pivmik ::

... razporeditev časa ter seznam operavil, kar močno izboljša pregled nad dogodki...
To mi je všeč.


Men to še nkol ni ratal vsposobit da bi delal :/
Mogoče če bi usposabljal pa ti bi ratalo.
LP, Gregor GRE^

CaqKa ::

kaj evolution nima tega not?

Roadkill ::

Ta koledar uporabljam že več kot eno leto. Pred kratkim so izdali tudi prvi standalone build in preprosto seka.
Priporočam. :)

mathjazz ::

Evolution ima tudi koledar, vendar svoj. Nekoč sem ga uporabljal in po evo 2.0 se mi zdi da ga bom spet.
www.getfirefox.com

CaqKa ::

roadkill mogoče nisi opazil.. ampak prav ta novica govori o prav tej standalone verziji ;)

cryptozaver ::

Ima kdo izkusnje s serverjem za SunBird koledar? Na netu je kar nekaj tega, nimam pa casa prevec experimentirat :D

Shuli ::

kihc lahko pa uporabiš dodatek.:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google koledar

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
378163 (6742) Tody
»

Program Koledar!

Oddelek: Programska oprema
112620 (2381) sash
»

Firefox 1.1 preklican (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
606737 (5133) MrStein
»

Firefox 0.9 problem

Oddelek: Programska oprema
111113 (904) BC3
»

Dober organizator oz koledar

Oddelek: Programska oprema
102391 (2164) krho

Več podobnih tem