» »

Še nekaj lahkega pred spanjem

Še nekaj lahkega pred spanjem

The inquirer - Tehnologija nam omogoča čedalje bolj lagodno življenje. Če jo seveda znamo pravilno uporabiti. Da pa nam lahko rešitve poleg časa prihranijo že kakšno nelagodno situacijo, so nam na zgovornem primeru pokazali pri Inquirerju.

Tako poročajo, da naj bi se menda tehnologija Bluetooth, ki sicer med javnostjo ni bila preveč toplo sprejeta, močno uveljavila med britanskimi "swingerji". Kot razlagajo, je pošiljanje vizitk preko ModregaZoba najbolj diskreten način iskanja potencialnih parov, vizitkam lahko dodamo mnogo informacij, in nenazadnje, povsem brezplačno je. Če vas uveljavljen način zanima bolj podrobno, obiščite tole stran.

Swingerz sent you a card. Accept?

5 komentarjev

||_^_|| ::

hehe svašta:)

V-i-p ::

mnja, modrizobek™ deluje nekje v radiju desetih metrov. Prekleto namučit in nahodit se moreš, da si najdeš družico in da najdeš v dosegu aparat z vključenim bluetoothom :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Binji ::

Sej morde jh je pa tulku da niti ne rabs dosti hodit.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Brane2 ::

Kot sem jaz zastopu, je stvar uporabna v barih, kamor zahajajo svingerji. Ker tja zahajo tudi drugi, ti telefon prihrani nevsecnosti...

Sergio ::

Kul fora. Dobimo se "tam pa tam" ob "tej pa tej" uri, pridite, si bomo izmenjali vizitke preko BT. Wicked. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljše in najslabše s CeBIT-a

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
93173 (2526) MrStein
»

Digitalne pravice

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
123421 (2595) A. Smith
»

Finci bodo povezovali Irak

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
62510 (2510) frenk
»

Procesorske vojne je konec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
844727 (4727) ||_^_||
»

Kaj pa vaše oči?

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
382412 (2412) Mr.B

Več podobnih tem