» »

Ohišje, prilagojeno vsakršnim potrebam

Ohišje, prilagojeno vsakršnim potrebam

Viper's Lair - Ohišja že nekaj let niso le beige "škatle", temveč jih včasih krasijo tudi drugi barvni odtenki in dodatki, kot so pleksi okna in različni stilistični popravki. Modificiranje se razvija že nekaj časa in prinaša poleg preganjanja strašne monotonosti tudi unikatnost (in mogoče nagrado na Slo-Techovem LAN-u), ki daje vsakemu delu svojo "osebnost".

Lubic pa se razlikuje od ostalih konvencionalnih ohišij. Že ko ga dobimo, najprej pomislimo, da so nas oguljufali, saj se pred nami znajde majhna škatla, v kateri so zložene aluminijaste palice in gora vijakov in matic. Ohišje namreč lahko sestavimo povsem po svoji volji in ga oblikujemo po naših željah in potrebah. Oglejte si opis na Viper Lair.

11 komentarjev

gabl136 ::

Kdaj se bo pa to kaj pri nas dobilo??8-O 8-O

TribesMan ::

To si lahko z malo truda naredi vsak doma. Te aluminajste profile lahko sigurno naročite v firmah ki se ukvarjajo z alu hladilnimi rebri (ala Mali elektronika). Pol pa še mal vinklov pa je... Edin pazte da vas lubic ne toži za patent.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

MrX ::

8-O ql ql 8-O

gabl136 ::

Za tole je pa po mojem mnenju potrebno kar veliko truda in pa časa, orodje ter denarja:'(

mrTwelveTrees ::

Hamster cage... :D

Romčy ::

Me ne navduši

Iztok Smolic ::

Mene tudi ne
Kje so pa še drugi deli potem ????

Avenger ::

Zakon! Hm... če bolš pomislm.. niti ne vem zakaj bi blo to dobr. :\
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

bf4ed ::

Nekaj takega mam jaz že 2 leti, pa nisem nikjer videl. Sam sem se spomnil ne da bo kdo rekel da sem ukradel.:)

Trubadur ::

mrTwelveTrees true,true:D
Berite Thomasa!

pingo76 ::

In tipi bi to prodajali? Ma raje vgradim računalo v free zabojnik za ribe ali hruške...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zalmanov (P)Reserator vodni komplet

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
493145 (1494) Good Guy
»

Najbolj kuler za navijanje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101822 (1513) burkiburke
»

zunanji disk

Oddelek: Kaj kupiti
191513 (1398) Caligula
»

Nikoli ni prehladno ...

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
51721 (1721) l_jst

Več podobnih tem