» »

Klepetalnik 1.2

Klepetalnik 1.2

Slo-Tech - Izšel je nov Klepetalnik, tokrat verzije 1.2. Na željo nas, Slo-Techerjev, sedaj podpira tudi našo stran (in še Jokerja). Očitno se je aktivnost tistih, ki ste lobirali, zelo hitro izplačala. :)
Hvala vam

12 komentarjev

LojzePek ::

Al sem slep al slo-techa ni zraven???

ToniT ::

Moraš iti na Config in ga dodat!

Binji ::

Sej nej nc posebnga tale proggy. Se zmer se mors konektat ce ces zvedet za kaj se sploh gre katera tema da jo lahko obkljukas.

LojzePek ::

Men se tud ne zdi prevč uporaben

BC3 ::

The file PLAYTEX[1].HTM is infected wirh the Linux/Ramen. defaced virus...
[mcafee]

BC3 ::

komentiral sem novico o hekani strani v drugem oknu je bla odprta pa ta novica in je pol kr sm dal:O:(

Jebiveter ::

Sam meni nikakor ne rata, da bi odgovarjal na teme! Zmeraj mi vrze vn, da bisem prijavljen!
Sej drgace je u redu, ker medtem ko srfam kje drugje mi proggy DLja teme in poste, potem pa lahko v miru prgledam kar me zanima!

minmax ::

osebno mi je tako veliko večje veselje brat nekatere stvari... :) pa še pod linuxom dela :)

drugače pa, verjetno je tehnična vprašanja najbolje poslati kar avtorju na torabora@ruleless.com ... (tko piše v helpu, če ga je kdo odpru :)

Highlag ::

BC3 tud men se je to že zgodlo

tec ::

Kako pa ga prepricas, da deluje preko proxija ?

Bane_ ::

no ja jest mam se zmer raj tale nacin tle pa sej mors tam isto cakat da ti z neta nalozi vse!Men se ta program kukr sm ga jest probu ne zdi nc posebnga![:\][:\]|O

marvin42 ::

CompZGAGA: najbrž imaš kaj narobe nastavljeno, kajti meni se ni treba povezovati z netom, da bi pobral sporočila. V novi verziji (1.3?) bo pa zadeva doterana do te mere, da ti niti računalnika ne bo treba prižgat.
Halo...[:\]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NAS in crypto virusi

Oddelek: Pomoč in nasveti
274892 (3990) black ice
»

Težave - Router - Switch - PC&NAS

Oddelek: Omrežja in internet
71251 (1038) Ales
»

Problem: NAS + DLNA + velike datoteke = zaostajanje slike za zvokom.

Oddelek: Zvok in slika
131719 (1515) refosk
»

Organizacija doma

Oddelek: Pomoč in nasveti
102280 (1659) specing
»

NAS ohišje - switch vprašanje?

Oddelek: Omrežja in internet
102020 (1699) wooted

Več podobnih tem