» »

Aptiva Suxx!

Aptiva Suxx!

Slo-Tech - Hehe, ne boste verjeli, vendar se je pojavila celo stran, ki poziva k bojkotu IBMovega supa-dupa računalnika. Gre za Aptivo seve, ki si ga bom tud sam kmal ubodu, da bom lahk pice naroču na dom [:D]! V glavnem, najbolj smešno je, kako je ta hate-page napisan (predvsem napake [:)]), že uvodni opozorilni okenček je smešen, kaj šele vsa integracija na pageu [:)]. P.S.: Če ne kaj drugega, mate na pageu res veliko povezav do različnih slovenskih računalniških firm! Slava avtorju!

11 komentarjev

TESKAn ::

hehehe, sm se narežu, ko sm to vidu:D:D:D.

NiggerBob ::

...hehehe, jaz tudi. Cool, očitno je nekomu le prekipelo:D

luni ::

mogoce pa gre za slovenskega JeffKja ? :D

PaJo ::

Kar zanimivo no, saj ajz tudi pravim da je ze cas da je nekmu padal kapla cez rob:D

Jebiveter ::

jaz se z tipom popolnama strinjam!:D8-)
He, he!

mojsterpeter ::

zabavno, ni kej:D

Matty ::

Na zacetku je bila ta ponudba kar ugodna (pred 7-8 meseci). Podn je pa to, da sedaj za ISTO ceno prodajajo se vedno isti racunalnik... kar govori le to tem, da nekdo na veliko sluzi...

Ce smo ze pri takih ponudbah, se bolj splaca (oz. se je 2 tedna nazaj) kupit Compaqovo Presario, ki sicer kosta 16k sit vec, ima celerona 600 (pred kaksnim tednom so ga zamenjali za K6-2 533 - svinje!!!), ima DVD, CD-r... Pa pa tudi ta mislim da vse integrirano...

Se nekaj... izjava IBM... moznost takojsnega zasluzka??

NiggerBob ::

Ta strategija IBM-a je uspela že pred nekaj leti, ko so ZZZS-u prodali nekaj tisoč zastarelih PS/2 modelov, ter tako počistili vsa skladišča v srednji, vzhodni, zahodni Evropi. Ker za varianta "ne pali" več, so si verjetno zislili to akcijo z Aptivo.

kuntek ::

S to ponudbo so verjetno kar dobro očistili skladišča v katerih se je nabirala nesnaga imenovana Aptiva.:)

undefined ::

Mene pa zanima, kolk je tip, ki je tisto stran spisal, star? Le tko informativno. :) Sej, drugač se pa popolnoma strinjam z njim. :D

PaJo ::

Hm... mislim da ne kaj dosti:D

Drugace pa jaz tudi mislim da IBM prazni vse stare zaloge, kar ma po eni strani tudi prav:8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

www.peticija.info --> podjetni posamezniki ki so zavohali dober zaslužek

Oddelek: Loža
111720 (1285) C_maniak
»

Grafična za AGP

Oddelek: Strojna oprema
91220 (1010) cole-22
»

Nova kišta od Anteca, P150

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81072 (904) bajker
»

ocente page

Oddelek: Izdelava spletišč
101093 (812) Wox
»

HP ScanJet3300C ne dela?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7786 (732) R4D30n

Več podobnih tem