» »

Voodoo5 ne deluje z i850 ploščami

Voodoo5 ne deluje z i850 ploščami

Ace's Hardware - Kdo ve, mogoče bi kartica celo delovala, toda žal stvarce ni mogoče vtakniti v ploščo. Vse nove i850 plošče imajo namreč AGP Pro slot, Voodoo5 pa ima nekompatibilen priključek. Ne dvomim, da bo 3DFX zadevo na prihodnjih karticah popravil, toda škoda je že storjena... Kdo ve, mogoče bodo celo ponudili zamenjavo ( kar bi bilo edino fer ). Več lahko preberete na Ace's Hardware.

9 komentarjev

undefined ::

BUTASTO!!!!!!
Evo preprost primer:
Imate Slot1 mama-plato in imate FCPGA PIII procesor, kaj zdaj? Boste rekli, da ta procesor ne paše na to plato? WRONG! Uporabite SlotketIII, in vse paše lepo in prav (tudi sam uporabljam slednjo kombinacijo).
ja kaj ma pa to zdaj veze z AGP, boste porekli? Ima veze, pa še kakšne. Ste morda vedeli, da obstajajo tudi AGP>AGP-PRO in AGP-PRO>AGP adapterji? Ne? Poglejte si tole stran:
http://www.adexelec.com/agpro.htm#PRO2A...
Res sovražim lažno informiranje folka, nič ni slabšega kot to!! ;(

luni ::

Ice pizdi se na aces hardware ne pa na mene. Jaz nimam niti i850 plosce, niti Voodooja5 :O

Pa dvomim, da je ta adapter zelo razsirjena oziroma sploh znana zadeva...

undefined ::

Pizdim se na vse, ki širijo take lažne novice. Če je novica lažna, je pač lažna, ne glede na to kdo jo objavi, se ne strinjaš? :D

luni ::

v bistvu novica ni lazna... Voodoo5 sam po sebi ne pase v AGP Pro slot in to je napaka 3DFXa... vse druge kartice, vkljucno z mojim starim Voodoojem3 grejo lepo not... me prav zanima kolko folka sploh ve, da ti konverterji obstajajo... jaz sem zdaj prvic cul za njih!

undefined ::

Ne luni, tudi Voodoo3 ne gre not. Zaenkrat paše not le Voodoo4 4500.Podrobneje si lahko o tem prebereš tukaj:
http://www.3dfx.com/prod/sup/faq-pen4.h...
What AGP products will work with the Pentium 4 processor motherboards?
The Voodoo4 4500 features a universal PCB and is compatible with all Pentium 4 motherboards. The Voodoo3 product family and the Voodoo5 5500 boards feature a 3.3 Volt only PCB and in most cases will not fit in the new Pentium 4 motherboards. 3dfx does not advise the purchase either Voodoo3 or Voodoo5 products for Pentium 4 systems.

undefined ::

Seveda vemo, da se to da popraviti z AGP adapterjem. [:]

luni ::

Ne vem no... moj Voodoo3 lepo pase v AGP Pro reze... :)

undefined ::

Si že probal? :)

luni ::

Ja kako pa mislis, da testiram plate z AGP Pro rezami? Recimo nova Soltekova SK-75KV2-X al pa vecina novih ASUSk?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTX 590 prihaja

Oddelek: Novice / Grafične kartice
114407 (3676) subby
»

težave z zvokom na prenosniku

Oddelek: Zvok in slika
6852 (799) |ke
»

Trident graficn v win2k (server)

Oddelek: Programska oprema
6744 (680) matic
»

Kyro vs GeFore2 MX

Oddelek: Novice / Grafične kartice
111738 (1738) mojsterpeter
»

Govorice o 3DFXu

Oddelek: Novice / Grafične kartice
51944 (310) Shershen

Več podobnih tem