» »

Rezultati Risove ankete

Rezultati Risove ankete

RIS - Verjetno vas je velika večina sodelovala lani v RISovi anketi, in sedaj so na voljo rezultati. Če vas zanima, kako se obnašamo Slovenci in kaj počnemo, si poglejte tukaj.
Sicer pa, a ni bilo omenjeno, da bomo o tem obveščeni po mailu

7 komentarjev

Primoz ::

To niso rezultati od ankete "najstran" ampak od primarne risove ankete... ki je potekala enkrat septembra.

mag ::

To so rezultati celotne ankete, ki je potekala poleti in jeseni. Med drugim se je ocenjevala obiskanost spletnih strani (po večih metodah). Pravilen link do rezultatov pa je: RIS2001 rezultati V novici je link do podstrani; rezultati osnovnih blokov vprašanj.

Yohan del Sud ::

He he ma kaki komentarji. Poslušajte to:

" V nekaj besedah opisete razloge, zaradi katerih na internetu obiskujete eroticne vsebine."

-nude sex by dr. France Rode -Pol so banane bolj poceni -Brivski aparati zopet spregovorijo

- človek mora bit razgledan na vseh področjih in to je eno izmed tistih področij

- DA VIDIM KURCE IN PIČKE KAK GRE NOT PA VUN POL PA SI GA LAHKO ZRAVEN DRKAM

- Ker imam tako sluzbo

- Ker sem moskega spola. (dvakrat)

- Pestra izbira za natančnega zbiralca.

Ma na, tle je
link

Bakunin ::

RIS raziskave ter rezultati le-teh so napacni. Razne meritve imajo napacne rezultate in so stare vec kot eno leto. Na vprasanje zakaj je tako mi niso odgovorili se nic.

minmax ::

j...
jap predvsem je treba dobro prebrat komentarje ob anketah, vse piše koliko so stare, populacija itd... zato ker nekatri slovenski novinarji delajo katastrofo ko stvari jemljejo popolnoma iz konteksta in delajo potem posplošitve, ki bi jih človek v najboljšem primeru imel za površnost, bojim se pa da gre v veliko primerov preprosto za škodoželjnost...

ta grda slovenska navada...

mag ::

Komentarji, ki jih je Yohan navedel, so pač pure in hard core zadeve, ki so (ste) jih pisali v anketi. Pri vprašanjih o erotiki se pač nismo šli nikakršne cenzure. Tudi drugje ni nič filtrirano. Samo enega komentatorja smo izločili iz rezulatov, ker nas je pač pošiljal v vse možne spolne organe in nam predlagal, da naj spolno občujemo s celo četo sorodnikov in živali.:))
J pe me je spomnil na nedavne dogodke. "Nekdo" je močno skritiziral RISovo metodologijo merjenja spletne obiskanosti. Verjame namreč, da so števci edini pravi način merjenja spletnega obiska.
Poslušajte minmax-a. Ob rezultatih vse piše: kako so dobljeni in kaj se z njimi lahko in ne sme delat.

poweroff ::

Glede rezultatov si je treba prebrati kakšna je metodologija. Valjda je treba poznati nekaj osnov statistike, raje še kaj več. Sklop erotika sem pa med drugim tudi jaz sestavljal :D.

Preden pa kdo kaj več komentira, naj si pa le prebere članek v Večeru, predvsem pa kritike nanj - novinar, ki je to pisal, nima za kruh... Članek v Večeru.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV-obnova vasi Slapnik

Oddelek: Sedem umetnosti
132276 (1679) luli
»

Prepis v 1. letnik na drug faks

Oddelek: Šola
101924 (1337) KAVINSKY
»

Prodaja "za 100 let" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5810395 (8145) Heavy
»

kdaj začnejo hoditi parkeljni

Oddelek: Loža
167352 (6747) Ejsi_Disi

vprašanje za strpneže, ki jih ne moti homoseksualnost

Oddelek: Loža
152786 (2570) hamax

Več podobnih tem