» »

Prodaja "za 100 let"

Prodaja "za 100 let"

1
2
»

Dr_M ::

Aja, pa ko se preselis na vas, se moras najprej pozanimat, kdo je s kom skregan.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

matobeli ::

Sej to je pa isto kot v bloku:))

Dr_M ::

Kaj pa vem, sm zivel 25 let v bloku, pa nikol nisem vedel kdo je s kom skregan. Kle na vasi sem pa po nekaj tednih vse vedel.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bambam20 ::

mwrave je izjavil:

Imam situacijo, da nikakor ne morem prodati nepremičnine - pač je na vasi itd itd....
Ima kdo kaj izkušenj s tem?


Ja. previsoko ceno imaš.
Nezanmiva lokacija, potrebno je v bajto vložit še veliko denarja.

shadeX je izjavil:

Sem iz mesta, ampak na vasi bi živel takoj. Ga ni čez svež zrak in mir, ker hrupa sem že naveličan. Pogoj je samo, da do tja pride internet.



seveda. pa sveža gnojnica, ki ti jo prinese za dobro jutro v spalnico. TOP.

shadeX je izjavil:

Živim 10m od glavne ceste. Tovornjaki skoz gor/dol nad omejitvami, glasni motorji, avtomobili, nujne službe. Glede na to da sem relativno mlad (blizu 30) in mi že sedaj to gre rahlo na živce, si ne predstavljam kaj bo ko bom star.


Saj ne, da bi si lahko omislil kvalitetna okna, ki takšen hrup zelo dobro izničijo. Revež pa po moje tudi nisi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

matobeli ::

Nekaj kar res pogrešam v mestu je to da se mesto poleti nikakor ne shladi. Tudi ponoči imaš zunaj sparino. To, in svetlobno onesnaženost. Sej klima je fina in fajn, ampak ni za primerjat z odprtim oknom ko potegne hladnejši zrak, če nimaš soseda ti ni treba nobenih zaves imet, zunaj je _tema_, slišijo se črički, lahko spiješ umiru kakšen pir...

Dobra stran vasi, glede prometa, je tudi ta da ga je ponoči praviloma zelo malo, tudi če je podnevi cesta kar prometna. Mesto pa kar ne umre :))

Edit: kar pa najbolj sovražim v bloku pa so sosedove klime. Ni šans da bi nabavili tihe zunanje enote.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Dr_M ::

Ja lej, treba je sparat, 700€ za dobro klimo je pac prevec. Dokler njih ne moti, je vse uredu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Invictus ::

matobeli je izjavil:

Slovenska mesta so itak ena velika vas vse skupaj.

Če bi vsi vedli kakšne lepe vile z ogromnimi vrtovi se skrivajo v centru Kranja, bi se marsikdo začel slinit.
Pozicionirane pa tako da iz svojega vrta praktično ne slišiš hrupa, razen siren.

Še na individualna kurišča na trda goriva nataknemo filtre pa smo zmagal.

To je čisto res. Praktično v vsakem slovenskem mestu imaš precej velike parcele z eno bajto gor. Zaenkrat, ker ta stari še niso pomrli. Ta mladi bodo tam postavili blok :D.

Je pa Slovenija ena velika vas... Praktično povsod imaš 15 minut do gozda oz. narave.

Filtre bi morali uzakoniti... Sam bo spet revolt ljudi, ki kurijo svinjarijo v svojih pečeh...

Dr_M je izjavil:

Aja, pa ko se preselis na vas, se moras najprej pozanimat, kdo je s kom skregan.

Predvsem moraš iti 1x na mesec k maši... To pomaga.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

matobeli ::

Invictus je izjavil:


Filtre bi morali uzakoniti... Sam bo spet revolt ljudi, ki kurijo svinjarijo v svojih pečeh...


Loški Potok: https://www.rtvslo.si/okolje/novice/na-...

Kdo ve če gre stvar dalje? Nekako mi dajejo upanje da bi se celo lahko kaj naredilo na tem poddročju.

Heavy ::

harmony je izjavil:

Sem bil enkrat v taksni vasi, poleti na 35stopinj pred tem je pa se dezevalo...


Pa to še v Bežigradu vohaš, ko kmetje gor v Savljah polivajo gnojevko.
#TeamFelix
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrup soseda - kakšne so dovoljene vrednosti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13421348 (16684) zmaugy
»

Praznjenje greznic na vasi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12717850 (14174) noraguta
»

Kurjenje v vasi

Oddelek: Loža
396679 (3820) noraguta

Več podobnih tem