» »

Akrobatski (?) BMX

Akrobatski (?) BMX

A.J. ::

Torej: nameravam kupt akrobatskega BMX-a al kuko se mu že reče. Zanima me če kdo od vas ve, kje bi se ga dal dobit (po možnosti v Sloveniji), pa kakšne znamke so, pa kirga priporočate (ker jst nimam pojma). No to bi blo use:).

SkIDiver ::

Jz mam enga X pa je vse pretrpu. Je še zdej cel sam sm ga raztavu k ga mam namen prefarbat pa si ne najdem cajta za to. Pa glej da kupš z litimi feltnami.

webcreator ::

Misliš harota? Uglavnem teh piciklov maš v vsakem mal bolšem bajk šhopu. Če bi rad kej mal cenej vzem enga GT-ja za ene 50.000, maš tud kake dobre schwinne za 70 (sam te so dost težki), če maš pa $$$ pa pejd v obsešn pa vzem hoffmana, cca 300.000. >:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

R0K ::

jah jst mam Schwina pa morem rečt da je zlo vredu bajk (bolši od GT).Sicer je težji od GT samo okvirja pa ne boš zlomu kr tak.

webcreator : ja hoffman je zakon, morem it enkrat v obsešn (sm iz celja|O) pa se mi ne da it v lj.

Drgač a res košta 300k sit ???

A.J. ::

Kje bi pa dobil GT-ja?

Za kej dražjiga nimam lih dnarja:'(.

A.J. ::

Rok: kazga schwinna maš ti?

Sm zdele na hitr pogledu njihovo stran pa sm najdu
tole: Supermatic Chrome Plated: US MSRP za 240 USD. Vidu sm tut da je ena prodajalna v Kranju, sam ne vem če ne prodajajo sam gorskih koles.

R0K ::

Neki na A : ja jst mam Supermatica, pa sem zadovoljen.

somo neki še.k ga boš kupo boš mel ful slabe bremze (ne bodo fajn prjele), zato raj nese becikl takoj na servis pa ti oni to zrihtajo v nulo (vsaj pr men je tak), pa še zastonj.

webcreator ::

Glede Hoffmana ne vem več točne cene, vam pa da je bil pred časom 300.000. Ker jst tud nism iz LJ. Drgač pa če si kje iz tega konca lahko nabaviš šwina v Maratonu v brežcah al pa GTja v Gammi v Krškem ...
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

JurijTurnsek ::

ROK: ka že maš bremze zrihtane?
http://www.slatnaskejta.com

R0K ::

KoRnholio8 : ja sem jih mel, pol sem šou pa "spet" neki sam štorat pa zej spet manj primejo, samo bolše kt prej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CompactFlash-to-IDE Adapter

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
421755 (1284) kiFni
»

Avtoalarm

Oddelek: Loža
92252 (2016) SkIDiver
»

avto do cca 700.000 sit

Oddelek: Loža
272040 (1505) Damny
»

Nakup v zamejstvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645194 (4345) eiht
»

Bicikl (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
695268 (4722) TribesMan

Več podobnih tem