» »

Avtoalarm

Avtoalarm

jjohny ::

Zanima me kateri avtoalarmi so kvalitetni? Jaz bi ga vgradil v VW Golfa TDI.

LP, johni8-O :\

SkIDiver ::

Ti bojo znal pomagat kr dost o tem tukaj. Mislm, da je tud velik tem na to temo v forumu.

Zgodovina sprememb…

Misty ::

Mah, jest sm tud spraševal tam, pa posebnga odziva ni blo :(.

Drugače pa: Koliko misliš razkirat $$? Vse je odvisno od tega.
Ali že imaš centralno??
V VW drugače vgrajujejo alarme od GT-ja. So požegnani s strani TUV (TUV approved), vendar (najbrž tudi zaradi tega) predragi glede na to, kaj dobiš.
Drugače pa še vampire, laserline, meta, harpoon,...
Mal poglej po netu, za funkcije, mal poklič okol,... ...al pa tuki vpraš ;)

DrSergioDJ ::

kaj za vraga ti bo TUV pri avtoalarmu? :))

poklici na 01/562-23-23 (harpoon), pa jim povej, da nucas avtoalarm, pa kok $$ bi dal, pa kaj bi rad..pa se boste vse zmenl...

ce ti ne bo vsec njihova ponudba, ti lahk se kako tel. cifro dobim,ok?

...

Misty ::

Men TUV ne pomen nč. Ne pr alarmih ne kje drgje.
Sam vpraš pa ti kakšnga prodajalca GT alarmov. Ti bo pa takoj znou povedat, da je to skor najpomembnejša stvar pri avtoalarmih.
Btw: jest sm se pol tud odloču za harpoona. John (Sergio, ti ga morš poznat z avtoakustike) je vse lepo uštimau ;).

DrSergioDJ ::

ma ja, k ta tuv je ze tko al tko kr neki ce mene prasas (sam 1 razlog vec, da nas na LPP-ju je**jo), pa se mi je zdel neumn, kaj za vraga ma pa se pr alarmu to za delat :D

Jst mam drgac en alarm not, kao nekih 10 senzorjev, ma se not senzorje premikanja (tko, na armaturki so, zgledajo ko mali zvocnicki), pa je slo vse v maloro (moja krivda, al ga pa ne znam nastavit), tko da bom mogu tud sam kmal kej menjat.

John postimu pravis? Kul, vsaj vem kam se obrnt :D
...

bostjan11s ::

mam model od SIKURE

zaklep na daljinca blokada motorja senzorji (trka) lastno napajanje..., vam povem svinsko tuli, če ga pozabim izklopit medtem, ko odklenem avto :)))

Koci ::

Najboljši so alarmi z blokado motorja, sicer pa ni 100 procentno varen noben. Meni se zdi še najbolj sigurna tista kljuka, ko jo daš na eni strani za volan na drugi pa na bremzo. Rabi vsaj 10 minut, da jo prežaga.
Panta rei!!

Riccio ::

Na tisto kljuko se nebi prevec zanesu.Vidu sem en test teh raznih kljuk in najvec je zdrzal Bullock 3 minute in 15 sekund.

SkIDiver ::

Jz se tud odločam za avtoalarm. Razmišljam med katerim od GT-ja sam so res svinsko dragi. Drugače pa bi takoj vzel Sikura S 2000 SL z dodatnimi senzorji za udarce in lom stekla. drugače pa si jutri pogledam tudi Meta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

domač avtoalarm

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9911 (659) blay44
»

Zamenjava Avtoradija Z NOVIM

Oddelek: Loža
233331 (2668) WinXP
»

Plažni čuvaj vaših napravic (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
518420 (6490) Fizikalko
»

Kako preprečiti krajo avtomobilskih tablic?

Oddelek: Na cesti
163946 (3442) Avenger
»

Avtoalarm

Oddelek: Loža
133002 (2864) SkIDiver

Več podobnih tem