» »

Nevarni mobilni telefoni

Nevarni mobilni telefoni

Overclockers Australia - Tako, dokazano je, da mobiteli škodujejo računalnikom...vsaj nekaterim. Ne verjamete? Poglejte si to debato. Hehe, precej zanimivo, moram rečt...hm, v Portorožu bo zgleda treba prepovedat uporabo mobitelov, da ne bo kdo izgubil živcev, ko mu bo mašina crknila med divjim fragganjem...

5 komentarjev

jeti ::

ja, ja, jst čist verjamem, da tole sevanje škodi.
recimo, pride tamala k računalniku in se pogovarja po mobitelu. nenadoma začne slika nekaj tresti (se bojim za monitor...) v zvočnikih pa čudno in neprijetno hreščati. seveda jo takoj napodim stran. škoda računalnika...
(nje pa ne...kr nej ji sevanje škodi:D)

undefined ::

Če že računalniku tolko škodi, kaj mislite, da človeku pa ne?
Mobitel? Ne, hvala. :D
Edino v avtu se ga izplača imet, za pasom al pa v žepu pa nikakor ne, če vam je le malo mar za svoje zdravje.

G[e]c ::

Eh kaj komplicirate kaj pa na lanih k je po 40 folka pa vsak ma svoj mobitel, mobitel sam monitor mot pa zvocnike za drugo pa ni panike.
Mobitel rules!
Pridem v portoroz z petimi mobiteli:)

alien-w ::

jest mam doma eno tako stojalo za mobitel, k mu zacnejo lucke utripat ko nekdo klice ali ko dobim SMS. Dela na valove, ki jih mobitel oddaja. Zadnc so bli pri meni 4 frendi, k so imel pac vsak svoj mobitel, je zadeva neprestano utripala, ceprav ni nihce nic klical oziroma kakorkoli uporabljal zadeve, bili so pac prizgani in so bili po zepih teh ljudi. Sele ko sem stojalo odnesel v drugo sobo je nehalo utripati. zmeril sem, da pri 4 mobitelih rabis 6metrov razdalje, da ne utripa vec. Mobitel rules vseen.

Jinxy ::

GSM uber alles :)