» »

Test 12.90 Detonatorjev

Test 12.90 Detonatorjev

Overclockers Australia - Zadnje čase imam za napisati toliko novic, da sem kar malo pozabil na novo izdajo Nvidiinih detonatorjev. Da pa ne boste lastniki Nvidiinih grafičnih kartic jokali, sem vam poiskal test teh gonilnikov.

7 komentarjev

Radiant ::

Ena konstruktivna kritika!!
Nvidia ni edina ki redno izdaja nove driverje in meni je osebno popolnoma nejasno zakaj pisete samo takrat o novih gonilnikih ko jih izda nvidia .Tu so se druge firme ki redno izdajajo gonilnike kot npr STM in Ati (pri katerih smo zdaj ze pri reviziji 7140!)

Pisite se kdaj kaj o teh in ne le o nvidia !!!!;((

Jinxy ::

Se popolnoma strinjam z Radiantom! Ce ze pisete o novih izdajah gonilnikov, pisite o izdajah vseh vecjih firm, ne samo o Nvidii, predlagam pa, da o izdajah novih gonilnikov splho ne pisete, ce niso zares nekaj novega in revolucionarnega...

element ::

Dobr je vedet, da so za mojo grafično novi gonilniki zuni. Drugač pa te gonilniki so kr' neki! Nč pametnga ni not Eni delajo hitrej, eni počasnej... Bi blo bolš, da bi sam če so bolši vn butnl, drugač pa nix.

frudi ::

Pelcijan, a tebi izraz 'leaked drivers' nič ne pove??

Paramedic ::

Sem za to, da pišete o novih gonilnikih, ampak pišite vendar za vse novejše grafične, ne samo nVidiotine!;(

Matri[X] ::

Sej je lepo, da pišete o izidih novih gonilnikov, vendar samo o VIA in nVIDIi!!! Kje so gonilniki ostalih?? ATI, SIS, ALI, MATROX... ????
;((;((;((

hahaha ::

hahaha!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeoni navsezadnje v oktobru?

Oddelek: Novice / Grafične kartice
247748 (7034) Jst
»

XFX prekinja sodelovanje z nVidio

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
298318 (7417) xyxyxyxy
»

nVidiini gonilniki težavni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
7518959 (16833) dukenukem
»

nVidia in XFX se ločujeta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
595794 (4521) Jst
»

Rekordni dobiček nVidie

Oddelek: Novice / Grafične kartice
344166 (3262) SavoKovac

Več podobnih tem