» »

Up Time

Up Time

Overclockers Australia - Na internetu sem našel, hmmm..., morda zelo zanimiv programčič z imenom UpTime. Njegova naloga je jasna. Meri, koliko časa je vaš računalnik že prižgan. Kakšne velike uporabnosti programček nima, če pa bi ga radi imeli, ga dobite tukaj.

12 komentarjev

Elemen_T ::

Veš da sem tale program že dolgo iskal:)

iBojan ::

Ma to ni nikakršna novost, kajti zadevo zrihtaš v dveh minutah v delphiju :)

lp, _GeS_

e-spy ::

Evo tole je pa ze prevec.
Imam masino W2k prizgano vec kot 60 dni, potem hocem en dan pogledat koliko casa je ze prizgna, in ugotovil sem da je 2 ure. sem si reku ok to ne more biti res ker je moje povezava o omrezju trajala 30 dni. Sem sel na net potegnu podoben program temu ce ne istega. In ugotovil da ima 3 razlicne uptime masine ampak noben ni bil tocen. Mislm kaj za vraga so naredili pri M$ da se up time ne zna prov stet..;((

Pa se sedaj ne vem koliko casa so mi w2k goreli brez resetiranja. Predvidevam da cca 50-60 dni

andrej ::

kak si gledal uptime? Najlaze ga pogledas kar v Envent Viewerje, kjer pogledas, kdaj je se masina nazadnje bootnila... Drugace pa mas tudi MS-jev uptime program, ki ti to naredi avtomatsko.

paper ::

use linux

undefined ::

A ste že slišal za moo.dll ? ;)

Sumo ::

Ali pa gres v Mirc pa napises v kanal //say System up: $duration($calc($ticks /1000))

Loki ::

V win 2000 itaq ze obstaja - prtisnes Ctrl + Alt + Del, tam ti pokaze logon date, poj pa lohk prblizn zracunas, ce rabis.Da bi tocn vedu, pa vecinoma itak ni potrebe.

Rott-von-weiler ::

bresveze

Mate ::

Roberto, kaj pa ce je na kompu vec uporabnikov?

asteroidk ::

e-spy: imas ti na masini vec userjou?
mogoce programi stejejo cas ko si prijavljen in ne ko je masina up :D

whatson ::

tudi jaz se pridružujem mnenju: use linux


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slab DL ko je v uporabi sekundarni PC

Oddelek: Omrežja in internet
102515 (2134) grašek
»

Baze podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
101638 (631) Quantum
»

Gaming miška z nastavljivo velikostjo

Oddelek: Kaj kupiti
61570 (1233) Trololololol
»

Nova anketa: tablico že imate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
13921518 (15890) roCkY
»

Najhitrejša AGP grafična kartica

Oddelek: Novice / Grafične kartice
337698 (5369) Spock83

Več podobnih tem