» »

Barton s pol megabajta predpomnilnika

Barton s pol megabajta predpomnilnika

AMD - Thoroughbred še ni izšel, a AMD vseeno pridno kuje načrte za prihodnost. Če gre izpeljevati dejstva iz najnovejšega roadmapa, bo v drugi polovici leta Thoroughbreda nasledil Barton, ki bo namesto 256 KB imel vgrajenega kar pol megabajta sekundarnega predpomnilnika. Vzemite slinček :D.

9 komentarjev

IceIceBaby ::

sej vem da mal prevec tezim z temi powermaci. Ampak vseeno. G4 procesor ki je na trgu ze kar lep cas je po zasnovi ocitno ene 5 let pred AMD/inteli. 64bitna tehnologija in 1mb predpomnilnika... Sicer je frekvenca res max. 1g ampak 2 skupaj povezana pa trgata :)

Boeing ::

hammerji so tisto, kar v resnici čakamo... :D

HUDiR ::

Res čakamo hammerje, ker je ze zadni čas da stopimo stopnico višje :))

Piranha ::

kst, koliko pa sploh stane tak powermac z dvema procesorjema pa 22 colskim lcd zaslonom (mislim daje 22 col). Meni se zdijo maci full interesantni.

LojzePek ::

A ni že Spectrum mel 512 KB predpomnilnika?

hatch ::

spectrum je imel 32kb glavnega pomnilnika ce se ne motim.. predpomnilnika pa 0.. oz kolikor so bili veliki registri:)

a ni bilo receno da bo Barton, 0.13um SOI?! al je bil tist Apalosa? emm.. .jaz bom nababil 0.13um SOI.. ko bo prslo ven...

Jux ::

PMAC 2x 800 G4 cirka 1mio sit, LCD 1 mio sit.

coderock ::

To je pa ful novost pr AMD-ju... že od Athlonov (model 1&2) nismo vidli 512kB L2 cacha ;)

Justy ::

Hja, pa po moje tud cen Amd-jev se nismo vidli takih, ki bodo potem...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

do koliko?

Oddelek: Navijanje
9764 (707) Dejancek
»

Thoroughbred- A/B , v čem je razlika

Oddelek: Pomoč in nasveti
7761 (661) Dr_M
»

a7v266-e kateri cpu in ram?

Oddelek: Kaj kupiti
51101 (1054) Eru
»

Thoroughbred

Oddelek: Strojna oprema
331331 (934) Tilen
»

Kaksen proc gre maksimalno na MSI K7T Turbo???

Oddelek: Pomoč in nasveti
8932 (822) xy!

Več podobnih tem