» »

WinXP 29. oktobra

WinXP 29. oktobra

CNet - Ta novica sicer bolj sodi na Tinkino področje, toda tudi ona danes nekje uživa , tako da jo bom prevzel kar jaz. Po zadnjih kolobocijah okoli datuma izida WinXP operacijskega sistema so uporabniki bolj zmedeni, kot ne. Microsoft je izid v zadnjem mesecu prestavil kar trikrat, kar zbuja precejšnje dvome. Kot je Tinka že poročala, so omenili celo prestavitev začetka prodaje na naslednje leto... No, po najnovejših poročanjih s strani CNeta je najbolj verjeten datum izida 29. oktober letos. Ta datum dokaj ustreza tudi prodajalcem računalnikov (ki jih zadnje čase pesti recesija), saj upajo na povečanje prodaje zaradi izida novega operacijskega sistema in praznikov. Stay tuned.

11 komentarjev

JLP ::

Ja CNetu je glede datumov pa res treba zaupat :)

PaJo ::

Ja no... ti datum skoraj nikoli ne drzijo, razen ce jih sam Microstoft najvai, ko postane OS Gold:D

Sploh pa zakaj bi se pritozevali beta WinXP kar cool laufajo:D

joze ::

jest mam sam pozitivne izkušnje

lordgreg ::

če še ne veste,.. prestavljanje datuma na Microsoftu leži na njihovem XBoxu, saj so prejšnji teden naredili dokončno različico te konzole. Microsoft bi pač rad karseda najbolje zapravi denar za reklame namenjene X-Box-u

andrej ::

da ne bi bli prevec optimisticni:
[1] ta datum ni uraden, tak da nima nobene vrednosti
[2] clanek so napisali isti ljudje, ki so prejsnji teden pravili, da bo MS verjetno prestavil izzid na leto 2002.
nobenemu ni za verjet. Pocakajte dokler MS uradne ne napove izida...

Mate ::

Mah micro$oftu fleshera... menda naj bi bil XboX resno vzrok zamude izdaje winsow XP

Boeing ::

matr ej so kojni... čimprej bi dal winse wn idioti in pokasoral keš (veliko keša), namest da čakajo na ta vsemogočni drek xbox... grrr..sorry konzolaši, ampak konzole pa res sovražm u nulo ;((

undefined ::

"ona danes nekje uživa , tako da jo bom prevzel kar jaz"

Hee! :D

TinkaPinka ::

heh luni, če je ležanje v postelji zaradi bolezni uživanje...
Kar mi sicer še vedno ne prepreči, da ne bi vsake toliko časa prišla na slo-tech... :))

andrej ::

boeing: idioti so ce cakajo, idioti so tudi ce dajo ven hitro z bugi... kdaj pa potem niso idioti?[:]

luni ::

Tinka sej sem pa dal smajlija zravn ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 bo nared junija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
31199999 (88800) Nummy
»

Novice iz Redmonda

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
298874 (7718) Poldi112
»

Izšel Android 1.6 SDK (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
867955 (5755) __Devil__
»

Windows 7 22. oktobra (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9310231 (7131) Tina_
»

Novice o Windows 7 in XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5410848 (8017) Tr0n

Več podobnih tem