» »

AMDju le ne kaže tako slabo?

AMDju le ne kaže tako slabo?

Techconnect - Po poročanju TechConnect je AMD za četrto četrtletje popravil svoja predvidevanja, saj naj bi se njegova prodaja pred popravkom v tem obdobju leta 2002 povečala za dobrih 20 odstotkov. Zaradi povečanega povpraševanja na trgu računalništva in mobilne telefonije (torej povečanje prodaje procesorjev in flash pomnilnika) pa naj bi se AMDjeva prodaja povečala kar za 35 odstotkov in tako dosegla 700 milijonov dolarjev. Klik!

Prav tako dobro naj bi se godilo Intelu, ki je oznanil, da bo na svojih prihajajočih osnovnih ploščah Canterwood in Springdale, ki jih lahko pričakujemo v drugi četrini prihajajočega leta, omogočil naprednejše overclockerske funkcije. Očitno želi Intel poseči tudi na področje, kjer trenutno kraljuje AMD. Prav tako je Intel spremenil svoje načrte glede prihajajočih procesorjev, tako da bo Springdale deloval namesto na predvidenih 667 MHz FSB na kar 800 MHz, kot načrtuje tudi AMD za svoje Hammerje. Klik! Sicer pa nekaj o Intelu piše že nekaj novic spodaj.

3 komentarji

tha_man ::

Oh, kar dve dobri novici v eni (AMD in Springdale), kul :)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Zheegec ::

Res nekaj o tem spodaj piše, samo sem jaz prej novico oddal :) Včeraj pa mi jo neka xx oseba pač ni objavla :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

alien-w ::

alien: saj si videl, kaj je bilo napisano, kajne? Da je že preveč novic bilo, saj jih je bilo kar 17 in zato smo jo pustili za naslednji dan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Procesorji, prilagojeni potrebam strank, počasi začenjajo svoj pohod na strežnike

Oddelek: Novice / Procesorji
277662 (6470) krneki0001
»

Core i7 navsezadnje slepa ulica, Core i5, ki to ni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
688779 (6548) Malner
»

Intel bo podpiral navijanje

Oddelek: Novice / Matične plošče
152593 (2593) AtaStrumf
»

Pentium 3,2 GHz uradno zunaj

Oddelek: Novice / Procesorji
292424 (2424) gabl136
»

Kateri procesor ? AMD al INTEL ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
716034 (5151) frenk

Več podobnih tem