» »

Thermaltake vodno hlajenje

Thermaltake vodno hlajenje

A1 Electronics - Seveda tudi vsem dobro znani Thermaltake ni mogel računati na dobro poslovanje brez ponudbe svojega lastnega kita za vodno hlajenje. Priznani izdelovalec hladilnih teles je tako predstavil tudi komplet oziroma rešitev in na A1 Electronics so jo, jasno, testirali. AquariusII komplet je sestavljen iz hladilnega bloka za na procesor, univerzalne zaponke za pritrditev na ležišče procesorja, bakrenega rebra z ventilatorjem, 12V vodne pumpe ter dodatnega rezervoarja za dovoljšno zalogo vode in zanimivimi cevmi z vzmetmi.

8 komentarjev

Airskull ::

jajc
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Trubadur ::

Ja,sam fletn pa je:D
Berite Thomasa!

Tarzan ::

Točno tega bom dobil na test. Pravte da je zanič? Bom vidu, kako se obnese ko ga bom testeral za kolege iz Amerike. Seveda ga bom potem obdržal :8) >:D

||_^_|| ::

Tarzan: prodaš?:)

Sid Izprijeni ::

Grim: pa kako veš da je jajc? A si ga sprobal? Ne vem sicer, če je res tako, ampak zdi se mi, da je precej radiatorjev v raznih kitih iz Al. Tale pa naj bi bil Cu. Torej zakon! Me zanima, kak test...

morphling1 ::

Hehe to je za otroke :D Raje mam SLK 800 kot pa tega TT
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

GTi ::

Sej smo še vsi otroci :))

Tarzan ::

Morphling, zakaj bi mel raj SLK800? Tisi itak lahk na izi orihtaš lastno hlajenje, k deluje za 100% bolš ko ta, a ni res?

Morphling, bom jest tole mal primerjal pol še s tvojim blokom in eno dostojno pumpo, ko bom nabavu blok itd,...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje razlika?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
222782 (2277) Janac
»

Ali bi delovalo?? - Vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
273445 (2870) hojnikb
»

Vodno hlajenje za PC: 5 Novih EK kompletov (140-215€)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61704 (1534) Dr_M
»

Vodno hlajenje v kompletu ali po komponentah?

Oddelek: Kaj kupiti
182002 (1222) Mitja358
»

Abit nf7-s -Gretje south bridge

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221355 (1023) Grimlord

Več podobnih tem