» »

Vihar pred zatišjem

Vihar pred zatišjem

Slo-Tech - Konec šole! Kaj to pomeni, dragi bralci in bralke? Da greva danes s Primožem na končni izlet. Ergo, naslednjih 5 dni začnite plesati ples dežja, plodnosti ter dobre volje za to, da bo strežnik preživel 5 dni brez Primoževega vpliva nanj. Ker je tudi DrSergioDJ gimnazijec, bo tudi on 5 dni odsoten. Prav za to je bila sedaj dodana nova recenzija filma Gladiator. Vihar pred zatišjem . Da pa ne bo pomote, novice bodo. Pa, saj imamo lunija, našo Master Chief Bwano ter ostale p'šančke, kot so slycer... Aja, saj res... Pretorijanec je šel danes na dopust . Pa saj boste preživeli. Klik!

21 komentarjev

lordgreg ::

ni problema,.. saj ga bomo malček zasmurfali pa bo padel kot buzi... >:D

Sergio ::

lordgreg: does "premature death" mean anything to you? :D

Kekec ::

je blo kaj poprvanih izpitov? >:D

whatson ::

Greg: lol:D c c c:))

lordgreg ::

Sergio: erm.. yes.. it means something to me! But please.. don't hurt your mom :D

yjj ::

hej pizda fantje kaj se greste, saj niti računalnika ne zložite ba ste že neki jacki. le nekaj vam povem na tej strani le pišete, prakse pa se vsakdo boji. Poleg tega le prepisujeste teste revije jocker (npr.: Opis KYRa, ha ha po petnajstem ko je Joker že izšel, kartica pa štiri tedne prej.!!!:8)

njok ::

joCher:))...in sCHoftwer pawer:))

Primoz ::

Kyro je bil čisto po nesreči opisan EN DAN PREJ kot v Jokerju... Če ne verjameš poglej datum in novico....:D

Pretorijanec ::

yjj: zdej si se pa zajebu človek! Ha, ha! Slo-tech je meu KyroII opisan en dan prej kot Joker! In your face, man!

hatch ::

-> ... Aja, saj res... Pretorijanec je šel danes na dopust

vsaj neki dobrega.

_Mortal_ ::

Pa pust yjj misl da vse ve in da je najpametnejši;(;((

Pretorijanec ::

Hatch: in kaj je tle tkooooo dobrga?

lordgreg ::

hvala kur*u, da greš Pretorijanec... vsaj malo manj pametovanja!!!

Tomi ::

Greg, ti si pa zadnje čase nekam sovražno nastrojen. Kje je smisel?

lordgreg ::

Tomi: vse se skriva v Pretorijancu. Pač misli, da je malček nadrejen, če piše novičke za Slo-Tech.. nič drugega ni, ampak to me pa tako razjezi, da bi najraje eksplodiral od jeze!

Pretorijanec ::

Puf in te ni več. Zarad mene ti kr eksplodiri...>:D

lordgreg ::

zaradi slo-tech-ovih (zate manjvrednih) članov lahko pišeš novice.. ampak, da pa pametuješ in daješ nepravilne informacije... to je pa višek

luni ::

Bom skopiral kar sem komentar, ker je moznost da ga drugje gospod Greg ne bi videl:

Greg kaj je s tabo? Mislim res, povej kaj te muci? Ker teh tvojih izpadov ne mislim vec trpet. Napadas vsako kurcevo novico (s svojimi oh in sploh argumentiranimi mnenji), nasprotujes vsaki pobudi, omalovazujes tiste, ki dajo kaksno pohvalo... Ne, res me zanima kaj ti gre toliko v nos in ce ti ze gre, zakaj za vraga pa sploh se prihajas sem? Zaradi provociranja? Ker ce gre za provociranje bos kr hitro izgubil pravico do pisanja. Zdaj pa malo premisli kaj delas in zakaj delas.

Aja, da ne bos spet zacel tu neke svete vojne ubogega cloveka ki zeli izrazit svoje mnenje proti zlobnim adminom ti kar takoj povem, da nimam ne casa ne volje vlect se ene tupe debate s tabo. To naj velja kot opozorilo.

BigFoot ::

hehe, a si slabe volje stari? :D

luni ::

jah prej nisem bil, pol pa pridem na slo-tech, pogledam komentarje na novice in pri skoraj vsaki je kaka "pikra" s strani grega... ni mi jasno kaj bi tip rad dosegel... no ja mogoce se bolje pocuti, ce se kje pocuti pametnega [:]

Vuco ::

LordGreg: he he ... u have all my suport ! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung odprl pot do telefonov s 6 GB pomnilnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pomnilnik
5723410 (18379) Qushaak
»

Začetnik: bordanje ali smučanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5215407 (14645) c0dehunter

Zlobni pingvin popapcal vso dobroto v mojem prenosniku

Oddelek: Loža
51702 (1580) Gandalfar
»

Solo.si mi ni nakazal denarja skoraj 2 meseca

Oddelek: Kaj kupiti
314666 (2833) Leks
»

Kje ste preživeli počitnice?

Oddelek: Loža
121154 (993) Thomas

Več podobnih tem