» »

Nov zvočniški komplet

Nov zvočniški komplet

Digit Life - Creative je skladno z izdajo svoje nove zvočne kartice, Audigy II poimenovane, izdal še pripadajoči komplet zvočnikov, ki naj bi iz vaše zvočne kartice iztisnil kar je mogoče. Njihovo uradno ime je Inspire 6.1 6700, kar daje vedeti, da gre za komplet sedmih zvočnikov - šest satelitov skupaj z nizkotoncem. Podpirajo vse nove in stare Creativove zvočne pogruntavščine, kot so Dolby Digital Surround EX, CMSS in druge. Zvočniki bodo v Čezlužju™ stali približno 110 ameriških zelencev, o ceni ter datumu prodaje na naši strani Alp pa lahko žal le ugibamo. Klik!

Še malce tehničnih podatkov za vse audiofile:
  • frekvenčno območje: 40 Hz - 20.000 Hz
  • skupna moč 82 W (pet satelitov 8W, center 20W, nizkotonec 22W) RMS
  • daljinec [:D]


5 komentarjev

Jeebs ::

Pa ne me basat, da bodo stal okol 30 jurjev (110 zelencev). Kokr sm do zdej vidu, so vsaki bolj pošteni računalniški zvočniki stal 50 jurjev in gor. Ok, nism sicer glih expert tle, ampak vseen... Mal smešno nizka cena se mi zdi, za zvočnike, ki naj bi iztisnl maximum iz nove zvočne.8-O
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

undefined ::

110 USD bodo v ZDA, 50k bodo pri nas. Ne pozabi na DDV in ostale dodatke, ki jih nabijejo naši uvozniki in trgovine.

Lee_Nover ::

itak je pa to krneki
lepo digital out na kak posten receiver (yamaha rx-v 730 :) pa pol na kake kvalitetne zvocnike (b&w 604 s3 + surr. vm-1 :)

Jeebs ::

IceMan: Ja, vem, da pol pride okol 50 jurjev, sam kokr sm jst vidu, nekateri Creativovi zvočniki stanejo tud po okol 80 jurjev, tko da to mi mal smrdi. Kako bojo zdej nardil zvočnike, k nej bi bli boljši tok cenejše od ostalih.:))
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Filo ::

Emmm......sej na tej strani do kjer je link piše da je to brez davka ta cena 110USD tako da....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvok iz zvočnika brez kabla ? Kako je možno ?

Oddelek: Zvok in slika
121518 (1368) Machete
»

Zvočna kartica z SPDIF za DD in DTS

Oddelek: Kaj kupiti
81616 (1546) m0LN4r
»

5.1 zvočniki na računalnik

Oddelek: Zvok in slika
122660 (2545) z3ro
»

Altec Lansing 5021

Oddelek: Zvok in slika
111480 (1141) selan
»

Z-5500 vs Gigaworks S750

Oddelek: Kaj kupiti
242537 (2244) Suli

Več podobnih tem