» »

In vendar se premika!

In vendar se premika!

Slo-Tech - Neverjetno je, kako leni smo to poletje. Priznamo. Skladno s šolo smo dali možgane na počitek, za to smo krivi. Lahko vas pa vseeno razveselimo, da imamo zmagovalno majico! Z nadmočno prednostjo je zmagala majica številka 1 v drugem krogu izbora. Upam, da jo boste (ko bo natisnjena) nosili s ponosom ter polni elana razkazovali, da se zaradi nas svet vrti hitreje.

18 komentarjev

orkan ::

Lepo da je slo-tech dobil svojo majico, in zagotovo jo bomo slo-techarji nosili z ponosom.....

Kdaj pa bo možno majice naročiti in kolko bo cena?

Nemenej ::

lustna majca

Shadowman-x ::

Na žalost sem spregledal glasovanje za naj, naj majico, vendar je zmagovalka špica.
Kdaj boste sprejemali naročila???

qwerty ::

Jaz bi tudi eno!! Kakšne extra velikosti se bo dalo naročit? Zame je vreča za krompir malo prevelika, tako da bi kaj manjšega :) Fantje le tako naprej - kmalu nas bo miljon

TheHijacker ::

Online naročilnica pa XXXL velikost pa bo...
Glede XX...L sem čisto resen. Da ne bi bila slučajno največja samo XL ali pa kaj podobnega.

bluehacker ::

Juhu jaz bom pa kar narocil 3 komade ce ne bodo predrage!!!

super stvar fantje:)

slycer ::

Upam, da jo bom dobil zastonj :8)

Highlag ::

Končno!

Kaj je pa z stranjo, kjer bodo objavleni vsi prispevki?
Mislim, da ste na začetku obljubljali nekaj takega?

FireSnake ::

Ni slaba, jaz jo bom siguren vzel.
A je kak Pisun (tm) pripravljen menjati za Mobisuxovo? Jih bomo tudi v kratkem imeli 8-)
No, jaz si bom eno sigurno omislil, le glejte da se bo dalo dobit XXL, in da bo kvaliteta na nivoju:P

Cosmo ::

sprednja stran se gre..zadnja je pa bolj "ceska" :D zakaj bi se svet vrtel hitreje zarad slo-techa?

OldSkul ::

Nema logike pri zadnjem napisu!

EvilGod ::

men je pa prou carska tale majca
aja a se bo dal polek velikosti tut izberat barvo... mislm če bo tut možnost, da je srajca črna, motiv pa isti?

Luka Percic ::

Mene pa zanima, ali bo motiv na črni ali sivi barvi majice še vedno oranžen?

sifu ::

niti v prvem niti v drugem krogu nisem glasoval za tole majico..zgleda da se svet vrti v drugo stran kt jest[:\]

MadMax ::

Ni ravno po okusu vseh, je pa kr v redu.
(Kad bi bilo bolje, nebi valjalo:D)

Highlag: stran obstaja ze nekaj cajta, imenuje pa se Donator Pejđ.

Highlag ::

Sori Madmax sam ko sem govoril o prispevkih nisem mislu na dnar ampak na mikice :))

Nemelk ::

a lahko kdo našteje vse barvne kombinacije, ki bojo na voljo?[:\]

Jeebs ::

Majica sicer ni prišla v ožji izbor pri meni, ko sem glasoval, pa vendar pohvala avtorju, čeprav priznam, da mi napis na zadnji strani ni čist logičen...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rad bi natisnil ENO majico - najceneje

Oddelek: Loža
356189 (1216) jusv
»

majice za valeto (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7333567 (26529) Meizu
»

Majice?

Oddelek: Slo-Tech
291659 (1247) Sergio

Več podobnih tem