» »

Winamp 3 beta

Winamp 3 beta

Winamp - Podjetje Nullsoft, poznano po najbolj razširjenem predvajalniku datotek MP3, je izdalo beta različico Winampa 3. Ne bojte se, Winamp 3 je zelo podoben svojemu mlajšemu bratcu, Winampu 2, ima pa kar nekaj novih možnosti, kot je "Cross fade", ki naredi lep prehod iz ene v drugo pesem. Upam, da je beta verzija manj hroščata kot alpha in da bo Nullsoft kmalu izdal tudi uradno verzijo Winampa 3. Dol-vleka.

10 komentarjev

undefined ::

U matr, ta novica pa je že stara kot Zemlja. >:D

R0K ::

jao sam ta novica je že res stara k svet .... na winamp.com si si lohk 3 beta dljal že pred 1-2 tedni ....

zile ::

So fukin' what, vidva. A mislita da sta sam vidva na tem svetu ???

R0K ::

..jp....

Mate ::

Jah...vem, da je staro... Jest tega prej pac nisem vedu. Ce pa dobite kej tazga, kar bi lahko slo v novico, bi pa prosu ce mi posljete link na mate@gimb.org pa bom, ce bo tega vredno objavu.

Drugace pa pravjo bolje pozno kot nikoli

franci ::

Se strinjam.


Jaz sem tut zdej 'šele' zvedel

njok ::

Ta verzija ima malo manj hroščev... ampak še zmeraj preveč. Čakam na naslednji relase:)

BlackHole ::

No, kar se pa tiče tega crossfejda (in še ostalih efektov), ta plug-in imam jaz že več kot pol leta.

Gandalfar ::

ma sej plugini so ze dolgo samo vseeno je lepo, da bodo določene stvari sedaj že priložene winampu...

tha_man ::

Sm da ne bo 'priloženih' preveč stvari. Kolk sem jaz zadevo sprobal je noter en kup funkcij s katerimi nimam kaj počet... Eh, pa saj jih je že v dvojki preveč... medtem ko nekatere manjkajo.




Ampak crossfade je pa res kul






Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Winamp 2 + Winamp 3 = Winamp 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
597180 (7180) Avalonis
»

Winamp 3

Oddelek: Programska oprema
121074 (935) root987
»

Winamp program

Oddelek: Programska oprema
131414 (1217) Mihc
»

Winamp 2.81

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
222694 (2694) CaqKa
»

Winamp3 Final Build 488

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
142289 (2289) freejack

Več podobnih tem