» »

AlchemY: Vprašanje zate!!(ubistbu za kogarkoli)

AlchemY: Vprašanje zate!!(ubistbu za kogarkoli)

Znida ::

1) a se tebi tudi skoz ugaša računalnik( v stanje pripravljenosti - StandBy)?
Meni se skozi! V win98 mi za kratek čas napiše da bo prešel v stanje pripravljenosti! Pa modem prekine. Pa mam naštimano na 2h! Tudi če premikam miš, al pa kaj pišem..
Saj se po premiku miši spet prižge, sam vseen...

2) A je normalno da tista LED dioda na plati skoz SVETI?

3) A se tudi tebi 2x resetira računalnik ob vklopu?

Dej piši mi na email tvojo telefonsko, če lahko, da bi te par stvari glede plate vprašu!

Dax ::

Odpri računalnik pa preveri reset kontakte na plošči. Lohk da maš kak kratek stik in se zato skoz proži reset...

AlchemY ::

men plata deluje normalno, je pa precej obcutljiva na ram, ce mas notri razlicne, pa se kaksne cudne firme zna biti problem, probi se mal igrat na tem podrocju, potem probaj zadevo nastavit v BIOSu na "load failsafe defaults" in poglej kako se bo potem obnasal, ce normalno, potem se bos moral igrati z nastavitvami, daj gor naJnovejsi bios, in gonilnike od VIAe, LED dioda MORA svetit, to je znak da je vse pravilno povezano, sicer nisem imel taksnih problemov pri usklajevanju plate kot ti, ampak vem da zna zafrkavati, za vec info sem ti na voljo preko maila!
glede modema, ce mas motorolo, zna biti vcasih problem, kr je men ena zamrzovala racunalnik, ko sem modem zamenjal je bilo vse ok, ce imas moznost poizkusi z drugim, da vidis kaj bo
glede resetiranja, probaj izkljucit ACApi v biosu.

Znida ::

Hvala!
OK, bom probal! Ne vem tvojega emaila! Posli na znida@email.si da ga bom mel v bazi ali pa ga vsaj povej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavil PC - monitor neodziven, matične ne piska

Oddelek: Strojna oprema
354976 (3104) Riff
»

Ugašanje laptopa med renderiranjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
161536 (1275) ncc2000
»

gigabyte gtx 260 + corsair 650w problem

Oddelek: Strojna oprema
261698 (1368) Garibaldi
»

Software za prižiganje in ugašanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
183131 (2290) clemense
»

tezave z abit kt7

Oddelek: Pomoč in nasveti
271689 (1286) texhex

Več podobnih tem