» »

Kateri monitor naj kupim?

Kateri monitor naj kupim?

TheJack ::

Ker je moj 15'' monitor dokončno odslužil svoje, sem se odločil, da nabavim novega.

Za nekje 80 jurjev bi rad nabavil najboljše, kar se da dobiti. Trenutno imam v mislih Vision Masterja 411 (17''). Morda kdo ve za kaj boljšega?

Aja, še to: Z nasveti, ''kupi si ta in ta monitor za 120 jurjev'', nimam kaj početi. Cena mora biti okoli 80 000 SIT.

Lp

ChiefThunder ::

LG flattron.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

R0K ::

tako kot je rekel ChiefThunder : LG Flatron 795FT Plus.Ga imam sam in sem ful happy z njim.Osveževanje je ful (100hz), dobro rasulucija pa prav tako (1600x1200), cena pa je tudi okoli 80k sit čene še manj ...

whatson ::

tudi jaz ti proiporočam Flatrona...

ga tudi sam posedujem:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Maxtor ::

Samsun SyncMaster 750p (stane okrog 70k sit). Garantirano je res zelo dober monitor. Dobil je tudi ogromno nagrad za kakovost.

asPeteR ::

Jaz mam tut flatrona, pa ne morem mimo tega, da ti povem, da se ga splača met!

Zakaj?
-popolnoma flat zaslon
-visoke frekvence osveževanja
-lep design
-odlično razmerje cena/kakovost

Jebiveter ::

Jst ti pravim da vzami Samsung SyncMaster 700NF! Je res dobre kvalitete in spada v Samsungovo profesionalno serijo (si lahko pagledas na netu)! Popolnoma Flat (cev Mitsubishi Natural Flat- NF), dobra elekrtonika (čez 110hz pri 1024x768, priporočena 1280x1024@85Hz in res o komot zmore!) in zelo, zelo uredu slika! Odlične nastavitve tko da sploh črni rob NE!:D Ima en moj frend Sony G200 (al 400, ne vem, 17") in ima črni rob sirsi kot plastika okoli (joke:D:D) sam je res pretirano! Tocno, se cena: 85k! Jst sm ga dubu na 3 obroke za 88k! Ce te resno zanima bi lahko kaj uredil, ker pri nekaterih firmah stane tudi 99k+! U glavnem tu mač! Drugace prodaja ga tudi Adria Computers iz Izole!

Tudi jaz sem na zacetku iskal nekaj okoli 80k ampak ti povem da mi ni zak niti tolarja za ta monitor! U glavnem the best!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Han ::

Samsung 700NF je (frekvenčno) boljši od iiyame, je nekoliko večji (ohišje) in ima tudi BNC priključek. Pri JAE ga dobiš za 81.609 SIT.

Loki ::

LG StudioWorks 19" - brez DDV stane ~78000 SIT.
I left my wallet in El Segundo

Cosmo ::

Tud jaz sem pred kratkim kupoval nov monitor - in odlocil sem se za Samsung Syncmaster 700NF.

lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Jebiveter ::

Torej smo ugotovili da je Samsung SyncMaster 700NF vreden svoje cene in v glavnem ubija mrtve!:D:D
Torej, TheJack, ti ne preostane nic drugega kot da se zapeles do JAEa in tam ubodes monitor (pa ne dobesedno:D)! Just join the club!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

TheJack ::

Najlepša hvala za odgovore! Takoj v ponedeljek grem do Jaeta in si ogledam Samsunga (pa tud Flatrona bom šel pogledat). In če bo vse po sreči, se bom končno znebil svojega 60 herčenega čuda in si prenehal povečevati dioptrijo.

Lp

dogkiller ::

Tudi jaz kupujem novi monitor, in sedaj sem v dilemi ali kupiti LG Flatrona, Samsunga ali pa onega Sonyja za 80K (a2??) ... vendar pa nebi dal več kot 80k, mislim pa da je oni Samsung dražji...

Fajn bi blo če bi mi keri pomagal odtehtat .. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katerega od naštetih monitorjev naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
262068 (1625) gappee
»

!7" monitorji

Oddelek: Kaj kupiti
261375 (1080) ringalori
»

Kateri 17'' monitor?

Oddelek: Kaj kupiti
291428 (1011) Trdi
»

Kateri monitor?

Oddelek: Kaj kupiti
201236 (1008) ChiefThunder
»

monitor

Oddelek: Kaj kupiti
352012 (1626) sadarj10

Več podobnih tem