» »

Kateri monitor?

Kateri monitor?

ChiefThunder ::

Pozdravljeni!



Spravljam se k nakupu novega 17" monitorja:)) , pa me zanima kateri ima najboljše razmerje med ceno in kvaliteto, katerega vi priporočate, pa kje ga najceneje dobiti. Zanima me vaše mnenje o Ilyami VM Pro 411. Pa še to; ali se mi sploh splača kupit flat monitor? Vem, da je bila ta tema že obravnavana, pa vseeno...

Hvala!



lp
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

me2rd ::

Bratranec je dons nabavu HANSOL 19". Moram rect da je slika zelo dobra. Prej je imel tudi HANSOL 17" stiri leta pa mu je delal BP zdej pa ga bo imel na drugi mašini. Cena 88.000 pa se mal drobiza, mislim da je zelo ugodno glede na kvaliteto.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi
dabis ad capultuum saxum immane mittam.

Lara-K ::

Jest mam Hansol 17" flat, in sm zelo zadovoljna z njim, slika je good, barve so super, pa se pocen je biu. Splaca se ti kupit flat monitor, ker zgleda dost vecja slika kot pa na ostalih monitorjih. Nekje si oglej primerjavo na navadnem 17" monitorju pa na kaksnem flat, pa bos vidu razliko. Vsekakor raje 17" flat, kot pa 19" krneki...>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

dejc2 ::

Jst sem se kupu Philipsa 107b in sem zlo zadovoljen z njim.:D:D

ChiefThunder ::

No, dejte še kj svetovat.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

[DrAc0] ::

O !

Jaz imam v lasti 17` Samsung SyncMaster 750s.
In do sedaj lahko samo potrkam in zagotovo recem, da mi ni zal niti centa, ki sem ga vlozil vanj.

Ajd
:D

mravla ::

lg flatron 17 dobra kvaliteta za malo gnarja.8-O
če ga poženeš, bo letel

MadMax ::

Sem veseli lastnik Nokie 447F (17" trinitron) in moram zapisat, da Nokia danes sicer sploh ni vec kar je bila, ampak doticni monitor je star ene 2 leti (takrat so se znali kako se delajo monitorji:D), toda se danes pod 100kSIT nisem videl monitorja, ki bi ga zamenjal...

whatson ::

posedujem Flatrona 795Ft - stane 85 jurjev.. max resolucija 1600x1200 (75 Hz) na resoluciji 1152x864 dela z 100Hz!... slika je povsod ostra... je rahlo občutljiv na menjavanje svetle in temne barve.. ampak se en opazi... skratka optimalen nakup.

Simko ::

da je boljše 17" flat kot 19" neflat...ne bi držalo, vsaj po mojih izkušnjah. Pa da pri flat zgleda večja slika tudi ni res(sem videl obe 19" in primerjal, pa tudi specifikacije tako govorijo).
Ko sem nabavljal novi monitor, sem najprej imel 17" flat Hyundai....pa sem ga 3x menjal, pol sem se pa odločil, da bom vzel 19" LG 995E . Tega imam sedaj in mi sploh ni žal! Edina stvar, ki me malo moti, je bleščanje....flati se manj bleščijo in sem se navadil malo na tistega 17", samo to ni takšna velika pomankljivost.
Tako da po moje: rajši 19" kot pa 17" flat......

Jst ::

Jst mam 17" ADI Microscan GT56, in moram reci da bolj ne bi bil zadovoljen kot sem.
Je trinitron, najvecja resolucija je 1600x1200@80Hz
640x480@180
800x600@160
1024x768@120
1280x1024@90

jeza vam pravm

NightHawk ::

Jest mam samsung 700NF pa mi je kr ql. Specifikacije so pa podobne k tmle zgorej.

ChiefThunder ::

Kva pa pravte na Ilyamo VM Pro 411 za 78k pri jae?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

abcde7 ::

Ja kokr sm vidu pr enih frendih je Sony trinitron 17 še najboljši, pa tud Hyundai ni slab!

8-O8-O:D

whatson ::

Sony je res dober, ampak je slab v razmerju cena/kvaliteta... glede na cene drugih monitorjev

JohnyB ::

Jest mam pa 17 " Nokio 720C k sm dal za njo 84k in morm reč da da sem navdušen.

furam 1280x1024@85
najvišja resolucija 1600x1200@70
Apple iMac

goranTNT ::

Samsungov 17" SyncMaster 750s je zelo dober.
Slika je res vrhunska!Je pa tko ce boš dau za monitor vec kot 80000Sit in naprej bo "skoraj" vsaka firma dobra!:\

RookY ::

Philips 107p Brilliance-mnogo dobr.:D
Juhu juhu spet bom bruhu

ChiefThunder ::

Sem si kr iiyamo ubodu. Hvala za vse vaše odgovore.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

yjj ::

Danes sta najboljši CRT: Sony FlatTron in Mistubishi NF. Drugi je morda za odtenek boljši. To cev uporablja tudi IIyama in če misliš za monitor odriniti več denarja z njo ne moraš zgrešiti. Ne poslušaj drugih(jaz mam to, jaz to,...), ker ne morajo govoriti če večine monitorjev niso videli v akciji. Jaz ti osebno povem da med Sonyjevim paradnim konjem in IIyamo411pro ni razlik, morda je slednja še boljša. Pa še 20k cenejša:)

ChiefThunder ::

Evo, to rad slišim, da sem opravil nakup dobrega monitorja. :)):))
... po liniji najmanjšega odpora. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

!7" monitorji

Oddelek: Kaj kupiti
261310 (1015) ringalori
»

Kateri 17'' monitor?

Oddelek: Kaj kupiti
291373 (956) Trdi
»

ker 19" monitor kupt?

Oddelek: Kaj kupiti
381919 (1370) Trdi
»

VELIKOSTI MONITORJEV (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
835271 (2743) element
»

17" vs. 19"

Oddelek: Kaj kupiti
211820 (1580) andrej

Več podobnih tem