» »

Slo-Tech na Teleinfosu

BaRtMaN ::

Na žalost ne. :(

whatson ::

Nope, ni cajta.

R0K ::

Ah, kje.

MaverickT ::

ITAQ :)

darh ::

ROK: dj prid no.. me boš mel čast vidt :)

Jeebs ::

Itaq da pridem, sam upam, da mi ne bo treba poslušat kritiko čez tist, k sm se takrat razpizdu, ko sem še verjel, da se S-T prodaja (Sergio!!!).:D

Sergio ::

Ne skrbi, Jeba... Jaz se, po drugi strani, bojim da bo prišel kakšen z bazuko in razstrelil naš štant, ter se potem drl po celem sejmu "TLE MATE PRU APRIL!" :D

pridte pogledat, no :)

Klemenn ::

kje bo to?:\

R0K ::

Jao, jebediah daj malo poglej preden kaj rečeš no!




xbite : z veseljem, sam sm komi starce prepričal da me pustijo dol na meeting v portorož .. tko da raj nebi zdej še 'dodatno prtiskal' na niju k lohk, da mi še tist prepoveta pol :D

Jeebs ::

Sergio: Ok, pa ne zamerit, če sm k'kšno ostro takrat izjavil, ampak kot sm že takrat reku, prodaja S-T bi bla pa res podn. Model, morm pa rečt, da maš ful smisel za humor! Ej, bom jst pršu za bodyguarda s k'kšno bazuko al pa dvema, pa bo...:D Jao, ampak tisti, k so pa pol grozil še, so pa res totalno brez smisla za humor. Jst lohk rečm, da je bla to najbolš prvoaprilska fora ever! No ja, mal mi je šlo na kurac pol, k sm premišljeval, kok ste se nam obiskovalcem pol admini nasmejal, sam kaj čmo. Life goes on!:D

McHregec ::

Jst bom pršu. Pa bom težil ekipi Slo-Techa.:D

Ziga Dolhar ::

V sredo dopoldne bo štant ter dva nemočna kolega branil Mighty Ninja.

Ziga Dolhar ::

McHregec: ti kar pridi, jest ti bom pa posvetil nekaj novinarskih o tem, ko si objavil Primožov 'intervju' ;)

MaverickT ::

Ninja: boš lahko meni (če ne veš zakaj se gre vprašej Primoža), bom jest potem McHregcu naprej povedal :D

Btw pri tistem intervuju sem imel tudi jaz prste zraven (jest sem bil "kao" Primož).

alien-w ::

Hmm... kaj cem rect, spet bo treba prtrogat notebooka pa mobitel, da se bomo sli mal telekomunikacij... Ker drgac nas bodo se s stanta vrgl ces da ne predstavljamo tistega, kar bi mogl...

Ziga Dolhar ::

Maverick: posvetilo ti bom posredoval enkrat v sredo dopoldne.. mislim, da bova mela dovolj časa :]. Za intervju pa, jao, vem :]

Mercier ::

Če se bo tam zbrala kritična masa meni interesantnih razstavljalcev (skoraj ne dvomim), bom prišel pogledat.

Sem vas pa že obiskal ob prvi taki priliki. Bom tudi ob tej.



Ups, sem pogledal seznam, najbrž nimam kaj iskati na sejmu. Osebno bi me pa zanimalo.

Izak ::

Se vidmo u petk ;)