» »

interINFOS 2002 @ IceVulcano

interINFOS 2002 @ IceVulcano

IceVulcano - Fantje iz IceVulcanota so bili pridni ter spisali članek o interInfosu še preden je to uspelo nam ;-). Do/od zanimivega branja ter 2 ekskluzivnih fotografij Slo-Techovega štanta vas ločita le še nekaj prenesenih kibibajtov ter -- ou yea -- Klik!

Sedaj naj se pa najde dobra duša, ki se ji da na SloTechov server uploadat 80 MB naših slikc. [>:D]

8 komentarjev

logo ::

pa sj 80 mb ni velik... ce je treba samo uploadat.

AntiC ::

zigga sej ce mas pa 2Mb na sliko sej tiste k si mi jih poslau i k sm jih dau u članek sm mal skrču da so mal bl človeške, še vedno je velika resolucija sam je mal mn velik :D

alien-w ::

Slike so dodane, tko da je to OK, na koncu jih je bilo samo 2MB, ko jih je malce skrčil, sedaj je problem šola. Primož nima cajta, da bi zadevo gor vrgel... bo ko bo - upajmo da cim prej. Potem pa se kmalu moj clanek in clanek od Bradeka in Ziggga v tandemu.

CaqKa ::

tu na slotechu delate članke tak na šoke? v tem tednu tri.. pol 2 mesca nič pol pa spet 2 :)

PaJo ::

Clanki se pisejo takrat ko je cas in ne takrat ko ga ni, na zalost tak to je.[:\]
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

AntiC ::

ja zmer takrt k bi rabu članke al pa k bi blo dobr kej napisat, nima noben cajta.:D
tko je

Ziga Dolhar ::

Ampak povprečje pa še vedno držimo kar visoko.

Vključno s kakovostjo ;-). Čeprav bo tale "moj" članek o infosu bolj na "izi"... o črtnih kodah pa telefonskih govorilnicah za bolnice pač ne pišem TAKO rad.

Mea culpa.

Ziga Dolhar ::

Slik je zdej za 5 MB ;-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dve leti Slo-Techa!

Oddelek: Novice / Obvestila
252064 (2064) Ziga Dolhar
»

Slo-Tech 19XX

Oddelek: Slo-Tech
61409 (1280) Primoz
»

Dvesto tisoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
605875 (5875) Sergio

Več podobnih tem