» »

Test KT400 matičnih plošč

Test KT400 matičnih plošč

SocketA

vir: Planet 3D Now
Planet 3D Now - Ponovno novica za katero me bo morphling1 linčal, saj imamo že lasten test KT400 osnovnih plošč, a naj bo. [:)] Na Planet3DNow so namreč spisali primerjalni test treh osnovnih plošč. Tokrat so pod drobnogled vzeli plošče proizvajalcev AOpen, Asus ter Shuttle, razpisali pa so se kar na šestnajstih straneh. Če razumete nemško, klik, ostalim pa je na voljo preveden klik!

3 komentarji

morphling1 ::

Mene nič ne motijo take novice, ker jih tako in tako spregledam (beri jih je preveč) te bo pa alien-w za ušesa, ker so si preveč podobne. Kak test lahko brez težav izpustiš, sploh če ga prebereš in vidiš, da je neuporaben :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

McHusch ::

Ja, sej smo zmenjeni, da se testi objavljajo samo, če je primerjanih in naenkrat testiranih več plošč. Tistih klasičnih reviewjev je pa itak preveč, se strinjam.



Alien-w: ne bit' hud.:)

cekr ::

Sicer nisem ravno toliko doma v nemščini, da bi se hvalil, samo prevedenih linkov pa tudi ne maram. Raje vidim, da mi je kakšna beseda neznana, kot pa da bi bral neko strojno prevedeno sranje.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiS648 osnovne plošče

Oddelek: Novice / Matične plošče
82129 (2129) BaRtMaN
»

nForceII osnovne plošče na kupu

Oddelek: Novice / Matične plošče
81888 (1888) alien-w
»

Nov test

Oddelek: Novice / Nova vsebina
241636 (1636) MI_KO
»

Osnovne plošče s KT333 na kupu

Oddelek: Novice / Matične plošče
81523 (1523) mojsterpeter
»

Smo pridni, kajne?

Oddelek: Novice / Nova vsebina
251906 (1906) Tomi

Več podobnih tem