» »

termalna dioda ??

termalna dioda ??

TribesMan ::

Ali majo tud Celerončki termalno diodo v procu tko kt p3, ker noben božji program mi noče mert temperature v procu! Al je problem mogoče to da mam proc vstavljen prek pretvornika iz FCPGA na Slot1.
Proc je Celeron 700
Motherboard je Abit BH6
Slotket je Abit Slotket III

Aja pa ker program ne bi sploh prikazal to temperaturo ???
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Jebiveter ::

Torej, vsi intelovi proci od PII dalje (celeron, celery, PIII, P4,... imajo vgrajeno termalno diodo, tko da to ni problem! Prev tako ni problem ce imas proc na SlotKetu saj imam jaz osebno tudi Celerona na SlotKetu pa dela cist uredu! Ce potrebujes program za odcitavanja temperature poglej v Download sekcijo ta Motherboard Monitor! Meni dela cist uedu, sam se moras nekaj casa igrat z nastavitvami!:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

crusader ::

Jebiveter, kaj maš ti tudi bh6?Povej kakšne nastavitve maš v motherboard monitoju, ker meni ga nikakor ne uspe usposobit,bh6-ka pa v biosu ne kaže temperature proca.

VASkO ::

bh6 ni zasnovana z mislijo, da bi brala interno termalno diodo procesorja, torej ni sans, da bi ti plata vedla brati interno diodo procesorja.

NightHawk ::

jest mam tut bh6...
tist nardis simpl.. pol temperatures oznacis senzor 1 pa iz none das na prvi senzor ki ga vidis ( pri meni LM79)
pol das senzor2 pa das drugo kr vidis ( Lm79- Tekram Proble)
das visual pa obklukas da ti kaze dol k mas uro itd pa se u enmu progiju

neki taga nared pa bi mogl delat ( preberi readME - jest sm :)

TribesMan ::

Ahem NightHawk ravno to sm jast naredu pa dobim iz tega nč druzga k konstatno temperaturo 57 C pa ne verjamam da je to res ker to kaže po eni uri unreala al pa po eni uri idlanja. Tok da bl vrjamem VASkU ki pravi da BH6 tega nezna jebiga:\
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

NightHawk ::

hm..smesno pr men je nekako enako...skoz je 57 :)
bh6 res ne zna samo ce je v procu termometer bi pa mogl bit prov...bom zjutrej se enkrat pogledou

VASkO ::

ce BH6 ne zna brat temp diode v procu, ni resitve.

NightHawk ::

hm.. men skos kaze 56C
jebiveter dej povej kako si ti ustimou to...

sinko999 ::

Kern nočem odpirati nove teme me zanima kje za vraga ima moja plošča Epox 8kta+ termalne senzorje , sam sem našel 2 komada tretjega pa ne najdem nikakor , prvi je pod CPU-jem , drugi je not pod veznim čipovjem aka greni . Tretjega pa ne morem najti pa mi vedno kaže neko stalno sobno temperaturo , pozimi ko sem dal rač ven na mraz pa mi je temperatura zelo hitro padla .
Mene samo zanima fizična lakacija tega senzorja .

LP
Ni? ni ve?no !

VASkO ::

tretji senzor je na vseh platah s 686A ali 686B southbridgeom in ne kaze nic pomembnega.

[DrAc0] ::

Da ne bom odpiral nove teme : :D
Imam priblizno isto konfiguracijo C2 633@ 950 prek adaprterja... In kakor je opisal NighHaw...sem use postimal dobil pa temperaturo 30 stopinj..na Abitovi plati...tako da to neki mocno ne more bit uredu....pa ceprav imam Golden orba gor pa pasto pa 4 dodatne vente na ohisju....?
Kaj potem....dodatni temp. senzorji vabijo...! :))
Mnenje..?

Takav ti je zivot : Cupav i dlakav..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin na BX-u:info-koliko nas je?

Oddelek: Strojna oprema
452952 (1924) sidney
»

Čitalec XP temperaturne diode (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
905854 (4579) Jux
»

Tualatin+BX-brezPowerLeap-a !!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262292 (1565) HardwareMaster
»

Kateri cooler za SLOT 1?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101119 (983) kuglvinkl
»

Kako OC !!!

Oddelek: Navijanje
7958 (786) Administrator

Več podobnih tem