» »

win98 SE upgrade

win98 SE upgrade

ginekolog ::

Hi folx!

Nujno moram eni firmi nadgradit navadne Win98 na Win98SE ( da bodo lahko imeli skupno rabo interneta). Sem probal z Win98SE cdjem, ampak pravi da ne sme bit cela verzija, pach pa samo upgrade! ;(

A ve slucajno kdo, kje bi dobil na netu file, ki bi mi omogocili upgrade na SE. A obstaja morda kaksen Free proggy, ki da internt v skupno rabo?

Tnx in advance! Jani:)

miranpozar ::

Free proggy je WinGate 4, ki je obenem dosti boljši od ICS.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Medved ::

WinGate ni freeware, treba ga je kupit hehe, prodjaj ga tud k2.net:)

Kekec ::

Ja vcasih smo te stvari tako reseval da smo zbrisal win.com datoteko, ampak nevem ce je to dovol, kje je ze to :D

noogy2noogy ::

Ja, dovolj je da zbrišeš win.com ali pa vsaj preimenuješ v npr. 123.com in zadeva steče... preverjeno deluje tudi z WinME :D

Aja, še to... tudi FREE proxy-je dobiš na netu oziroma take da lahko free deliš net do 2 uporabnika za več pa se moraš registrirat... malo prebrskaj po TUCOWS
;)
lp noogy

ginekolog ::

Ja, kaj pa bi naj uredilo tole z brisanjem win.com? Jaz rabim skupno rabo namrec!
No zadevo sem koncno uredil, in sicer da sem za 2900sit kupil original nadgradnjo od microsofta! Sem hotel kakorkoli drugace, pa ni slo... bastards :\

SE upgrade je namrec FREE!, pa jen imajo na netu ;((

Jani

noogy2noogy ::

Kako kaj ima veze?!?!?!

Zbrišeš ali preimenuješ win.com, potem pa lepo instaliraš z polno verzijo (un CD, ki ga omenjaš na začetku) in ti več ne teži...

TO IMA VEZE!!!

2900 bi dal rajši v dobrodelne namene...
lp noogy

McHregec ::

greš v notepad in napišeš REM in pol shraniš fajl brez končnice in ga poimenuješ NTLDR in lahko tud OEM verzije windows vesole inštaliraš na že obstoječe windowse

ginekolog ::

:))

Aja? To da pa samo win.com preimenujes pa da pol dela pa se mi res ni sanjalo :)

Ce dela, potem kapo dol... sicer pa sem problem resil tako, da je microSSSoft spet zasluzil.. za 3k sem kupil nadgradnjo ;(

Whatever, sedaj dela! Tnx vsem!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je kdo Upgradal Win98SE ..

Oddelek: Operacijski sistemi
8774 (713) Pancho
»

Windows 98 - NUJNO

Oddelek: Operacijski sistemi
202110 (1938) ToniT
»

win 98 SE

Oddelek: Programska oprema
5761 (688) MadMax
»

WinMe OEM

Oddelek: Operacijski sistemi
13978 (789) Klemenn
»

Winsi

Oddelek: Programska oprema
111074 (916) McHregec

Več podobnih tem