» »

3D Mark 2001

3D Mark 2001

Kriko ::

Kako je najboljše nastavit GeForce kartico da dobiš čim boljši rezultat. Kateri rezultati so dobri za to kartico, in ali se za ta test nastavi kartico po kakih pravilih ali kar tako???

A.L.T. ::

lahko bi napisu kiro GeForce (verjetn 1, sam al je SDR al DDR in podobno). Hm, najboljs jo je nastavt tko, da jo OC-aš! :D Drgač nimaš kj posebi za nastavljat (morbit kak agp 4x vključt in kj podobnga), pa tut OC procesor pomaga >:D.
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Kriko ::

Imam Prophet ii MX. Kaj pomeni OC-aš?

A.L.T. ::

hehe, OC pomeni OverClockati! v prevodu je to navijati... Če pa neveš ka to pomen pol si pa na napačni strani >:D. hehe, sj ne, ti bomo že razložl... v glavnem zvišaš frekvenco čipa/pomnilnika in posledično dobiš boljše performanse v igrah (oz 3d marku). Navijaš pa dokler je še sistem/grafična stabilna/ne riše nekih artifektov po ekrani. postopoma zišišaj frekvence (mic po mic :)... Spreminjaš jih pa v displey propetis, settings, advanced propertis, zavihk geforce (al ka že piše) pa pol tm daš advanced... če pa tm not nimaš možnosti za oc pol povej, ker se mi ne lušta zdj razlagat :)
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Kriko ::

Res hvala zaprijaznost. kaj je navijanje razumem nisem pa navajen kratic ker nisem dolgo uporabnik Slo-tech-a. Kaj mogoče veš zakaj mi Prophet II MX 64MB kaže v vseh orodjih Memory 351MHZ??

||_^_|| ::

DDR?

Paramedic ::

To je normalno, da ti tako kaže. V bistvo pa pomeni polovico toliko=175Mhz.
End transmission.

A.L.T. ::

hm, GeForce 2 MX 64Mb z DDRamom?? morbit no... sam nism se vidu..
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Kriko ::

Ne ram je sigurno SDR! Par dni nazaj sem dobil razložitev da ker imam 64MB mi prikazuje Memory 351 zato: 32Mb=175 Mhz
2x32=64MB=2x175=350Mhz
Kaj menite otej razlagi. Če ima še kdo Prophet II MX 64 MB naj mi pove svoje izkušnje!
Kako se pravilno overclocka? Kaj naj prej dvignem Core ali Memory. Kaj naj dvigujem istočasno oba??

krucymucy ::

kriko: Ti dviguj memory clock kolikor se le da!!!! bos najvec pridobil!!!!

Aja se to: Pri melju ki si mi ga poslal glede mod. bios-a gf2 mx ni enga programa, ki se mu rece hexworks al neki tacga - sem ga isku po netu pa ni nobenga ustreznega!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj navite grafične kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
676039 (4602) The B
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
462802 (2196) _Mortal_
»

Prophet II MX 64 MB!!!

Oddelek: Navijanje
491431 (1120) element
»

Graphic Card

Oddelek: Strojna oprema
251860 (1547) MaD_Mavr0
»

Nakup grafične

Oddelek: Kaj kupiti
241410 (1092) [t502]

Več podobnih tem