» »

Naredite boljši Slo-Tech!

Naredite boljši Slo-Tech!

Slo-Tech - Prepričani smo, da vam je na Slo-Techu veliko stvari všeč, saj ga drugače ne bi obiskovali, vendar vas prav gotovo nekatere stvari tudi motijo. Ker želimo ustvariti računalniški portal, ki vam bo čimbolj po volji, smo pripravili anketo, s katero želimo pridobiti smernice za nadaljnji razvoj Slo-Techa. Tako imate zdaj priložnost, da z odgovori na nekaj vprašanj poveste svoje mnenje in tudi sami prispevate k izboljšanju največjega slovenskega računalniškega portala! Klik!

P.S.: Vsi, ki dostopate do Slo-Techa preko Arnesa, boste morali potrpeti do jutra.

26 komentarjev

Xplicit ::

link ne dela

Phoebus ::

najbrž je dns record nov in ga še ni potegnlo vsem :D

madmitch ::

Vprašanje Poleg Slo-Tech občasno obiskujem še: je menda dvakrat
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Primoz ::

Ni.. enkrat je redno.. enkrat je pa občasno ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

boštjan ::

done it

swar ::

Pa ni sans da vam odgovovorim na tok dolgo anketo.Pol se pa bunijo zakaj folk sovrazi ankete k so dolge k pondelk,da ne omenjam da sovrazim podobna in ista vprasanja

Dr_M ::

jest sm biu pa ze kr zacuden k je blo tok hitr konc... :)) :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Primoz ::

swar.. nikjer ne pise da je obvezno. Če čutiš potrebo da izraziš svoje mnenje jo izpolni in se bo mogoče kaj spremenilo, če ne.. pa pač ne
There can be no real freedom without the freedom to fail.

ragnarock ::

nikakor ni predolga, teh 3-4 minut se splaca vloziti :D

Zheegec ::

Izpolnil, sedaj pa spat :D

P.s.: Koliko bodo rezultati dejansko vplivali na "prihodnost" slo-techa?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Gandalfar ::

zlo, ker bodo dolocali prioriteto dela

BoLhCa ::

evo anketa izpolnjena, hudo narjena in pa dokej kratka=))
zdej pa spat=)

rfmw ::

kul anketa, ravno prav dolga. tudi sam sem dobil občutek, da je eno vprašanje podvojeno, pa se mi ni dalo preverjat. zelo podobna vprašanja se mi zdi, da v anketah niso zaželjena in bi morali postaviti ali eno ali drugo ali obe stlačiti v eno...

pogrešal sem vprašanje, kaj bi sam spremenil, pa ste se izmazali z zadnjim okenčkom:D

močno upam na spremembe>:D
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Kaboom ::

pozabil vpisat v anketo...

kot tiranski vladar bi tistemu ki še ni dokončal Iskanja po forumu (oz. advanced search v stilu izbire kategorije preden iščeš ipd) zavil vrat glih tolko da bi lahko še dalje programiral >:D

potem pa bi dokončano iskanje pomaknil na vrh menija, takoj pod "Forum" in dodal sliko programerja v vozičku - v spomin. ok, kruto ampak resnično 0:)
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

BSD-jas ::

Upam, da bomo tudi neposvečeni izvedeli za kakšne okvirne rezultate

Daedalus ::

Jaz tud...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

slawc ::

anketa je solidna, vprasanja so postavljena malce cudno: omenjate stran racunalniskih novic, niste jih pa vkljucili ne v tiskanine ne v narocen sem, obcasno in redno obiskovanje bi bilo bolje postaviti pod isto vprasanje z odgovori: redno, obcasno in ne.
Pozabil sem odgovorit na eno vprasanje nakar mi zbrise kompletno stran z odgovori? hm... to pa ni dobr :D

Anyway, pohvalno, da ste se lotili narest to anketo.
LP, Slawc

poweroff ::

Mimogrede... mogoče bi pri novicah in člankih dodali še eno opcijo in sicer Print, ter Convert to PDF (obstaja ena knjiznica HTML_toPDF).

Jeebs ::

Jst sm sicer pozabu vpisat (se opravičujem), ampak na vrhu ''to do'' liste bi vsekakor moglo bit to, da se ob odgovoru na temo v forumu prejle le EN mail. To je edino k me res moti.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

MrStein ::

Anketo sem izpolnil.
Malo je amaterska. Na primer v vprašanjo o poznavanju slo-techovih možnosti, kaj pomeni odgovor "neodločen" ? Ali stvar poznaš ali je ne, kvečjemu delno ali slabo, kako pa si lahko neodločen ?

Drugod pa je ravno obratno, recimo "kako so mi všeč DVD recenzije"
Jaz DVD recenzije nisem nikoli bral, sploh nisem vedel, da obstajajo. Kaj zdaj naj napišem ? Da so mi zelo všeč ? Ali pa da jih sovražim ?

Glede sprememb sem pozabil omeniti search funkcijo.
Ne vem, zakaj bi na novo izumljali toplo vodo in ne bi rajši uporabili že obstoječe, delujoče, preverjene, itd... rešitve, recimo google ?

LP,
MrStein

JohnyB ::

Sm izpolnu me pa zanima kaj ma tuki Delo, Večer in SLO novice zraven, če jih berem ??!?! a ni ta stran in vse skupaj vsmerjeno v računalniške vode,, ker potem bi zastopu, da se vprašanaj navezujejo samo na rač. revije in ne še na ostalo! Al pa Delo, Večer..... še plačajo ker ste jih vklučl >:D hahaaaha
Apple iMac

flipflop ::

Sem jo rešil. Pri revijah bi morala biti možnost Drugo:_______________.

mchaber ::

Na koncu vsakega posta bi moral bit "gumb": Poročaj ta post moderatorju/tajni policiji.
.

BigWhale ::

tole sem postal samo zato, da zvem katerega leta sem se prijavil na slotech...

Murja ::

A bojo rezultati ankete kej objavljeni?

Primoz ::

Najprej počak, da je bo konec... povzetek vsekakor dobite ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketno - Raziskovalna skripta

Oddelek: Izdelava spletišč
71103 (995) Zeberdee
»

Pomagajte k boljšemu Slo-Techu!

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
343825 (2896) simpatija
»

Delni rezultati raziskave o uporabnosti spletnih mest

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
383698 (2705) HriBB
»

Prenova spletnega mesta Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
10411400 (8608) poweroff
»

Nov članek - Izdelava lesenih ohišij

Oddelek: Novice / Nova vsebina
253670 (3670) Blup

Več podobnih tem