» »

Blackmesa HL2 ohišje

Blackmesa HL2 ohišje

Bit Technologies - V bit-techovih forumih je piloux objavil svojo najnovejšo stvaritev - Blackmesa HL2 ohišje. Projekt, ki ga je začel konec februarja je tako dosegel svoj zaključek skupaj z modificirano tipkovnico in ohišje s sedmimi ventilatorji, neonko ter vodnih hlajenjem. V forumu si lahko preberete potek izdelave skozi čas ali pa si samo ogledate slike končnega izdelka.

43 komentarjev

Dr_M ::

grrrdoooooo:( :\ :O
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Boeing ::

Da greš pa tako lepo tipkovnco ferderbat s tem, da ji daš videz 40 let starega DAF-a, pa tut kurc no...
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

alexb ::

Ce mas veselje, bos unicu se kej vec.

Drugace pa izvrstna modifikacija. Sam tega sicer ne bi imel, ker je za moje potrebe povsem neuporabno. Ampak kot hobi projekt je pa izvedba vrhunska. In kdor pravi da je grdo ne gleda iz pravega zornega kota. Kista pase v kontekst Half Life-a in ceprav sem ga igral max 30 min mi zadostuje samo bezen pogled na kisto in takoj dobim povezavo na ta spil. Modifikacija je vrhunska, ce bi snemal HL film, bi ga komot uporabl tam not..

Black Dragon ::

NORA IZDELAVA!!!!!!! ZAKON MODIFIKACIJA!8-O :)) 8-O

Xplicit ::

hudo huda modifikacija ohisja
tako zunanjost kot notranjost 8-O

sam miska pa tipkoncica pa nista glih ne vem kaj - bi blo bols ce bi kaksno bolj cheap tipkovnico predelu, bi lahka vec 'unicu' :D

Byla ::

Ok, ze itak so modifikacije apriorij neki totalno smesnega, podobno kot dajanje nalepk na avtomobil, ampak tole je pa ze cist prevec. Rezultat nekoga, ki mu ocitno pejtanje textur lezi, samo ima zelo ocitno totalno prevec casa....

Mislim, sploh ne vem, a bi reku da je rec dobra al slaba.... Predvsem je slabo to, da ma tip tolk prostega cajta za take neumnosti :))
www.thirdframestudios.com

Sumo ::

Ne vem no, mene pa tole bl spominja na Fallout. :)

DSmidgy ::

Mene pa na avtoodpad al pa na zbirališče odpadnega železa.

JOKER ::

No, če mene vprašate, človek ima idejo in jajca, da se je spravil to nardit.
Saj ne zgleda slabo, ampak ta kompletna stvar ni za vsakdanjo uporabo, ampak samo za razstavo.Sam igled ni slab ocena: 7/10
Edino, kar se mi pri teh spreminjanjih izgleda ne dopade je : vodno hlajenje !! Halo ... ma to je too much, kaj si ljudje ne zmislijo.Če bi to bilo potrebno bi že proizvajalci nardili .
Samo za primer: 126P nima vodnega hlajenja, ki ima 650ccm ne pa da bi si to naredil v računalnik 8-O . Ej, res včasih nekateri malo pretiravajo ...;((
________________________________________________________
Ka te češ ....

Filo ::

posten mod ni kej ...sam miska mi mal plesnivo deluje...drugac poglejte ker šaltar za vklop si je hotu najprej dat...un frankenstein varianto...sam ga pol ni dal k je pac nevaren ..k so izpostavljeni deli elektrike...

ko gledas kaj vse je vlozu v to...res...svaka mu čast...talent

p.s. valda slovenska narava - ksenofobija, spet seka vn med komentarji...

DSmidgy ::

To da tistle "frankenštajnov" štekar daš pa ni nič hudega - če ga daš namesto "power on" knofa na osnovni plošči. Je samo 5V na kontaktih, če se ne motim.

CIMEK ::

res lepo narejeno, vsekakor pohvale za toliko truda! Samo meni je bol važno kaj je v njej pa da dela in mi je pač vseeno če imam kišto v kartonasti škatli>:D
Prvih sto let imajo ljudje lahko veliko težav, kasneje pa zagotovo manj.

Filo ::

poglej v njihov forum pa boš vidu kaj sem mislu...to kar je dej gor sploh ni franknštajnov štekar...on je sprva mislu dat tako ročico k jo obrneš za 180 iz gor navzdol...ali obrantno..

Alexius Heristalski ::

p.s. valda slovenska narava - ksenofobija, spet seka vn med komentarji...
Daj, pojdi drugam reklamirat svojo 'strpnost'! Meni je ohišje čisto všeč, če pa nekomu ni in pove, zakaj ne, ne vem čemu ga imenuješ ksenofob! ;(( ;((
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

DSmidgy ::

Sej sem tacga mislu. Samo bi mogu samo kontakt narest in ga da nazaj v prvotno pozicijo.

mr1two ::

Fak, tip je res jackson. Woow
Res čisti zakon tale njegova kištica, izvirno do neba. Fuck!8-O

undefined ::

Kar srh me spreletava ob misli, da bi kaj takega stalo ob meni. Bog ne daj, da bi moji prsti zašli na takšno tipkovnico. Bi lahko še kak tetanus staknil.

ferdo ::

do sedaj, še nisem videl boljšega kot je to, glede tipkovnice, če je nevem kako draga, se jo je splačalo modificerat!! full dobro zgleda.
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

zile ::

IceMan: v mislih ja. Drugače je pa zadeva še vedno plastična. :D

dev ::

Wow to je pa some extreme modding 8-O. Kištica noro zgleda, še posebej v temi :). Edino tipkovnica in miška mi nista všeč, drugače pa zadeva raztura :D

totek24 ::

Meni pa se manka v tem modu se monitor za zraven >:D
Če kdo kaj rabi: http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/totek

damirez ::

Glede teh stvari ima vsak svoj okus men je ta kišta TOTALNO ZAKON!!!!!
Ne pa tiste nakičene lučke in neonke rdeče modre. Tole je pa res zakon!



JAz naprimer nikol nebi imel avta Fast&Furious style ker tist je kičast.

QuickShot ::

Hudo, človek ma talent ker kišta dobesedno seka.
CAR:P

Caligula ::

Cudovito darilo za punco.

Atos ::

Boljše modifikacije še videl nisem.

Thanatos ::

damirez mas prav. clovek je zavil stran iz poti, chroma, neonk in ravnih in gladkih linij kar kot kaze FastnFurious generaciji ni vsec. bottom line je da je tip enkratno ujel point Half life 2 sveta ki ga vidimo na screenih in trailerjih in temu ne morete oporkat. jebi uporabnost ce ti kista tko kul zgleda :D

Roadkill ::

Že preden je bila kišta končana sem vedel, da je tole definitivno najboljši mod kar sem jih videl. Po mojem mnenju, seveda.
Tip je več kot očitno svojevrsten oblikovalski genij z ogromno mero idej.

Če ne drugega, lahko kontaktira Valve, da si ga sposodijo za kak fotosesion in mu dajo kako simbolično nagrado. Drugače pa s tako kišto lahko zasluži veliko denarja na "modaških" tekmovanjih, o čemer je govora tudi na forumu z linka.
Pa pomojem je to odlična reklama, če želi dobiti šiht v kakšni firmi, ki se s takimi zadevami ukvarja. Vrjetno precej takih rabijo pri snemanju visoko proračunskih filmov...

Men je kul. Mogoče mal preveč vsega, ampak je kul. Sploh detajli.

Zheegec ::

Nekateri delajo modelčke, drugi modajo kište. Meni je sicer vseeno kakšna je kišta, samo TOLE je pa zelo zelo lepo!! 8-O
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Rambo ::

Mn se zdi malo preveč kičasto.

Roadkill ::

Sam tle je prov nujno pogledat Making off... recimo kar na forumu. Ker so posamezni kosi pomojem dosti lepši kot končen izdelek, kjer se ogromno detajlov ne vidi.

Recimo tole je zame naravnost magično:
iz tega: PREJ
naredi tole: POTEM

8-O

PrimozR ::

Hud mod. Itk ma pa kukr vidm še en ''pokrov'' za tipkovnco, tipke bi pa tut loh spucu.

Freelancer ::

Ugly.

hruske ::

Men je pa zadeva všeč. Ni mi ravno lepa, mi je pa všeč, ker se je ćlovek lotil zadeve temeljito in jo precej profesionalno obdelal. Ne pa tako, da samo malo dela in to je to... vzel si je čas, ki je danes precej dragocen, in stvar lepo izdelal. Precej verjetno mu je bilo v veselje, drugače se tega ne bi lotil. Tako kot je morda komu izmed vas v veselje postanje komentarjev na novice, je bilo njemu v veselje predelat kištico.

Pohvale za vložen trud.

undefined ::

> IceMan: v mislih ja. Drugače je pa zadeva še vedno plastična.

You don't know the meaning of sarcasm, do you?

Dead_Eye ::

Res super modifikacija, mogoče miš ni toliko funkcionalna(hrapava,...) samo za videt je pa zakon.
The one and only

N I C O ::

Svaka čast tipsonu !!! Še posebej za navdušence Half-Lifa.

zile ::

Iceman: Ti pa ne tegale smajlija :D .
;)

mathjazz ::

Eni majo malo preveč časa očitno :/
www.getfirefox.com

tha_man ::

Tale modifikacija je noro dobro narejena, še posebej kot HL fan sem navdušen! Byla, kaj ti delaš na slo-techu? :\
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

snow ::

Meni je tipkovnica všeč :))
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

heft ::

mod u nulo naret
tip ma smisla za teksture in celotni izgled
HL poka :)

Chupa ::

Ohišje je zakon, sam tipkovnca...:'(

KTr1sk ::

Še nekaj slikc:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71864 (1571) BorutK-73
»

Pomoč pri modifikaciji tipkovnice...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7752 (594) Gosth64
»

Leseno ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
343584 (2675) Boskox
»

Vsi, ki imate Antece ali Chieftece - HL2 mod za demo kišto (Valve časti)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211978 (1379) mazy
»

Ohišje iz naravnih materialov

Oddelek: Novice / Modifikacije
172758 (2758) njok

Več podobnih tem