» »

Zanimiva obremenitost procesorja

Zanimiva obremenitost procesorja

OZZY ::

Sem zagnal v winsih nadzornika sistema pa sem pogledu obremenitost procesorja. Zanimivo pri vesm je, da je obremenitost konstantna (ko se nič ne dela) okoli 45%. NAjbolj zanimivo pa je, da le ta pade, ko kaj delam (mp3 predvajanje, predvajanje videa, itd). Kje je keč še sam ne vem.

JLP ::

Ja tud men se je to dogajal.
Ne vem a je blo pšo defaultu tko u Win98 al pa sm prej inštalirov nekej pa je blo tko.
Mislm da se je začel dogajat po tem k sm Norton Utilities gor dav sam nism zihr.
Live long and prosper!

MadMax ::

Men se je to zacelo dogajat ko sm naredu upgrade iz win98 na ME. Sicer pa lahko odpres vec nadzornikov, pa bo vsak drugac kazal... (vsaj pr men je tako)

Dax ::

Če ma kdo še winse 95 (za 98 nisem čist ziher), naj zažene nadzornik sistema, se z miško zapelje nekam na namizje (kjer ni ikon) in samo drži miškin gumb pritisnjen. 100% obremenitev procesorja... Podobnih bugov je še dost, winsi itaq sux...

Marjan ::

a se da ta programček: nadzornik sistema dobit na netu/kje?
sej vem da je pod winsi, sam jest ga nimam notr(?!!)

Milko ::

Tist nadzornik sistema pod WinXX ni ravno najboljsi. Pod Win2000 je boljsi...

andrej ::

Da, Task Manager iz w2k je zlo cool.:D
Komaj cakam, da bomo pocasi vsi pozabli na win9x sisteme in presli na NT jedro.:)

Loki ::

Jest mam tocno tak problem - prvih nakaj minut, ko prizgem racunalnik, je obremenjenost 45-60% (ce izklopim SETI).
Sumum, da je nekaj z antivirusom (AVP 3.5.1.2).

Cveto ::

Meni se dogaja enako, ko pa kaj startam, obremenitev najprej pade, nato pa skoči na pravo vrednost. Po moje je bug v programu, ker procesor deluje dovolj hitro. A kdo ve za kak drug program za merjenje obremenitve procesorja?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu 10.4 1,2GB poraba rama

Oddelek: Operacijski sistemi
201104 (830) KaRkY
»

računalnik šteka v tri krasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
172496 (2123) rajsnedl
»

Nepojasnjena visoka obremenitev procesorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
51050 (932) ElectricMan
»

Obremenitev procesorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
112018 (1834) ElectricMan
»

LAn monitroring

Oddelek: Programska oprema
5886 (753) andrej

Več podobnih tem