» »

Mozilla 1.7b

Mozilla 1.7b

Mozillazine - Izšla je Mozilla 1.7b, najnovejša razvojna različica programske zbirke Mozilla. Odslej bo priročni meni deloval tudi na straneh, ki ga onemogočajo, izboljšav sta bila deležna upravitelj piškotov in upravitelj gesel, prav tako pa tudi podpora CSS, grafične teme za Linux in sinhronizacija z dlančniki Palm. Ponovno je podprto pošiljanje informacij o sesutjih, predvsem pa se je v novi različici zmanjšal čas zaganjanja Mozille, prikazovanja spletnih strani ter pošiljanja in prejemanje pošte. Po dolgem času je razvijalcem uspelo tudi zmanjšati velikost Mozille. Slovenski jezikovni paket je že na voljo. Klik!

10 komentarjev

Dr_M ::

a ni blo recen da bo ze mozilla 1.6 ze skupek firebirda (oz zdej firefoxa)in thunderbirda??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

JohnyB ::

Vsekakor pa novica je že mal stara an >:D
Apple iMac

mathjazz ::

Dr_M: že 1.5 naj bi bla. Verjetno bo 1.9 oz. kar lepo 2.0.

Drugače pa ni stara, ker smo čakali na prevod :D
www.getfirefox.com

CCMbrother ::

Hja....novica je res skor en tedn stara......potem vsaj napište, da je izšel prevod....bo novica vsaj zgledala bolj ažurna !

Drugače pa.....tej novi funkciji v upravitelju gesel ne bi rekel ravno "izboljšava". Omogoča namreč prikaz shranjenih gesel (se opravičujem, ampak zakaj že???!!!)
Tudi kombinacija ctrl+t za odprtje novega zavihka ne deluje več in še par malenkosti, ki so že brezhibno delovale.

Matri[X] ::

Meni v angleški različici ctrl+t deluje, slovenskih programov ne uporabljam.

minmax ::

cc: vsaj meni bo prikaz gesel koristil.. ker velikokrat kakega pozabim in le še brskalnik ve zanj... drugače pa za dostop do te funkcije boš itak rabil master geslo za privacy zadeve... kar pomeni enako geslo kot ga rabiš za dostop do klikovega ali sigen-ca certifikata...

drugače pa... lepo da se mozilla tudi manjša, ne le firefox. sam uporabljam galeona in bo to kul.

drugače pa.. še malo pa bo 25% hitov na slo techu naredila mozilla.. neverjetno

BSD-jas ::

Ker ne vem točno, kam se lahko pritožiš glede prevodov. Do sedaj je bilo tako: če si potrjeval vsak poturjen piškot, ti je dal na voljo "Sprejmi" in "Zanikaj". Po mojem bi bilo lepše, če bi zadnje (ki je v ang. verjetno "Deny") bilo "Zavrni".

CCMbrother ::

Matri[X] : Ja, jaz prav tako angleško različico uporabljam. Ups, pa malo sm se zmotil......ctrl+t mi deluje, ne deluje mi pa ctrl + klik na link (da ga odpre v novem tabu).

Jest sm pred kratkim presedlal na Firefoxa in sem veliko bolj zadovoljen. V hitrosti pelje Mozillo scat!

Byla ::

normalnega uporabnika toliko verzij prekleto zmoti. Kako naj ve, v cem je razlika med firefoxom in navadno mozillo? Upam da ne pricakujete, da bo sel navadni uporabnik brat razlago.

Enako konfuzna stran je ta lugos.... In ja 25 % je ogromno, glede na to, kaksne marketinske napake s stalisca userja se pri reklamiranju mozille delajo. Skoda.

Sam uporabljam 1.6 mozillo, in sem prekleto jezen, ker mi ne delajo favoritsi na levi strani v zavihku.
www.thirdframestudios.com

CaqKa ::

oj byla :)
si še vedno v NZ?
ja.. pač sej veš.. malo dnara malo muzike.
uporabi IE ;)
pa dodaj mu MyIE ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla Firefox 2 RC2 je tu

Oddelek: Novice / Brskalniki
436155 (3904) OmegaBlue
»

Izšel Firefox 1.5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8911577 (8824) marhyo
»

Nove Mozille

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
323239 (3239) Kostko
»

Mozilla Firefox 0.8, Thunderbird 0.5, in prenovljen portal MozillaZine

Oddelek: Novice / Brskalniki
405640 (5640) MrStein
»

Poplava novosti iz Mozilla Foundation

Oddelek: Novice / Brskalniki
162592 (2592) poweroff

Več podobnih tem