» »

USB Device Not Recognized

USB Device Not Recognized

Wendol ::

Upam, da mi bo lahko kdo pomagal.
Moj problem je, da sem kupil nov računalnik, vse programe ustrezno instaliral in nadgradil, tako kot je treba. Vsi gonilniki so na svojih mestih, pa vendar, mi ne spozna eno izmed naprav in to je TM Cougar HOTAS (za boljšo prestavo kaj je to, lahko vidiš tukaj. ).

Finta je v tem, ker mi je na starem računalniku vse delalo OK, ko sem pa prvič priklopil na USB port na novem računalniku, pa mi napiše : " USB Device Not Recognized "
Ker računalnik ne prepozna naprave, posledično ne morem naložit ustrezne gonilnike za to napravo in zato je v končni fazi neuporabna.
Seveda sem takoj preveril, če dela še na tasterem računalniku, kjer je prej še vse delalo, vendar tudi tam ni več delalo. Isto se je ponovilo še na tretjem računalniku (USB Device Not Recognized ). Torej, mogoča neustrezna strojna oprema na novem računalniku ni razlog, saj ni delal tudi na tistem računalniku, kjer je še pred enim dnevom.
Zanima me ali se lahko kaj "skuri-pregori" ali kaj podobnega????
Vse kar sem naredil je, da sem vklopil kable v USB port. Res pa je, da sem prej imel USB kabl zvit in skrajšan, sedaj sem ga pa raztegnil.
Na napravi ni nobenih mehanskih poškodb!
Poskušal sem tudi vse postopke, ki jih svetuje proizvajalec ali drugi uporabniki na raznih Forumih. Tud Fleshal sem ga!

Če se kdo spozna na elektroniko ali, da ima izkušnje s podobnimi napakami na drugih USB napravah, bi mu za kakršno koli pomoč ali info bil zelo hvaležen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z USB 2.0 porti pod Windows XP SP3 (Asrock „mamaplata“)

Oddelek: Pomoč in nasveti
71274 (1195) Barbarpapa2
»

usb device not recognized

Oddelek: Strojna oprema
143036 (1506) RutS
»

USB Device not recognized

Oddelek: Strojna oprema
143635 (2255) Shegevara
»

Gamepad

Oddelek: Strojna oprema
61306 (1224) Rotaidal
»

laptop zunanje tipkovnice ne zazna

Oddelek: Pomoč in nasveti
101805 (1617) xlarge

Več podobnih tem