» »

Software za rezanje in lepljenje videa

Software za rezanje in lepljenje videa

emario ::

Ali obstaja po možnosti free software, ki bi na zelo enostaven način znal video zapis (avi, mpeg...) narezati na posamezne kose, ki jih jaz vnaprej določim.
Nekaj stvari sem sicer našel iz skupine video splitterji in trimmerji, ampak imajo nekaj resnih pomanjkljivosti:
- popolnoma vsi hočejo spreminjati ločljivost in prav noben noče enostavno obdržat ločljivosti, ki jo ima original. Posledici pa sta vsaj dve; da je program zelo počasen in da je kakovost izdelka zaradi resamplanja slabša, pa še zapisi so ponavadi nerazumljivo veliki.
- ker je postopek dokaj dolgotrajen, bi blo fino, če bi si program pustil dati komplet navodil (batch) in bi potem mirno šniclal in parceliral in shranjeval...
- počasnost.

Ne potrebujem nobenih efektov, niti prikaza videa v programu. Lahko bi enostavno vpisal od te do te sekunde je en kos od te do te pa drug..., pol naj pa on dela, ne?

Saj zato smo se pa boril!

A je kdo vidu kej takega, kar iščem?

Ja, pa vesele praznike vsem.

Mario

darkolord ::

Tole

Vesele praznike

Tomay ::

V virtual dubu lahko narediš direct stream copy, tako da ti nič ne spreminja.
Voodoo 4Ever

Dejancek ::

Mene pa zanima kako to delaš u praksi rezanje določenih delov filma in potem te zrezane košče na koncu združit ?

Upam na bistro razlago postopka, saj se mi gre za diplomsko nalogo ki more bit do četrka narejena, tak da odgovori so resno dobrodošli :O :O :O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Responsive slo-tech

Oddelek: Izdelava spletišč
314521 (3395) Netrunner
»

neresnost kupca (na slotechu znan kot MadAlien)

Oddelek: Loža
111979 (1433) pixelzgaming
»

Voščilo SloTech-ovcem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
515485 (3815) Kamran
»

[divXvid] Mercury predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6912202 (7289) Alec999
»

FrontPage 2000 vprasanje

Oddelek: Programiranje
291486 (1230) cahahopie

Več podobnih tem