» »

[RealPlayer] Gledanje RTVSLO ter pošasna izguba kvalitete

[RealPlayer] Gledanje RTVSLO ter pošasna izguba kvalitete

Jst ::

Torej:


Na domačem "\\entertainmnet " računalniku teče Suse 9.2. Default nasavitve Konquereja. Default nastavitve RealPlayerja. Ko n a rtvslo.si kliknem na live stream TVS1 mi dela normalno na 450 kbps. In dela tudi po 2 uri skupaj.


Na drugi strani imam pa prenosnika, kjer teče WXP. Kliknem na live stream TVS1. Začne se playback na 450 kbps. Čez par minut pade na 375. Nato mi čez par minut pade na 250. Nato na 125. Itd.. doker ne izgubim prenosa oziroma postane negledljivo. In to poteka z vsakim streamom iz RtvSlo (druge strani nisem probal).


To dvoje sem probal poganjati paralelno.


Kako je možno, da lahko linux RealPlayer ohrani kvaliteto prenosa, dočim verzija na WXP predvajanje zje***. V Suse 9.2 je RealPlayer originalen, ki pride zraven. Verzija na RP na WXP je pa najnovejša.

Na interet dostopam preko routerja. In sem za IP od enternainment mašine probal odpreti porte in nekaj čarati z nastavitvami, ampak učinka ni.


...


Kako je to možno? In kako rešim ta problem? Predvsem me moti, če hočem na šihtu, kjer uporabljam prenosnika, poslušati radio Val202. Ampak glede na prej opisane probleme to pač ni mogoče.







Any ideas?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

harvey ::

Odstrani Real Player in Poskusi Real Alternative 1.29

Več o tem tule


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mac OS X - RTV slo posnetki se ne predvajajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
276203 (4979) noraguta
»

RTVSLO video

Oddelek: Zvok in slika
71406 (1256) Cokolesnik
»

Pomoč s Suse 9.3

Oddelek: Operacijski sistemi
141183 (1025) OmegaM
»

RealPlayer ne mara mplayerja

Oddelek: Operacijski sistemi
181741 (1535) kriko1
»

Slotech v resnični resničnosti

Oddelek: Slo-Tech
321364 (729) TESKAn

Več podobnih tem