» »

COD MP problem

COD MP problem

|CyGNUS-x ::

Mam problem, ki mi zelo žre živce. Namreč pri mp načinu igranja je sprva delalo vse ql. Potem sem dobil router je tudi delalo bp. Sem enkrat moral resfreshat xp-je. Tudi to dela COD naprej bp. Enkrat pa hočem refreshat server list vendar se noben server noce izpisat. OK, pač davek winsov. Menjavam source, nič. Rebootam, nič. Pošteno jezen še enkrat naložim igro, spet nič. Ok, živci popuščajo, dljam the all-seeing eye stvar ne dela. Imate kakšno rešitev, ker se mi neumno zdi, ker sem šel kupit originalno igro, igrati pa ne morem.

Lp
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

steev ::

Probi brez routerja. Mogoče bo delal:\
:|

|CyGNUS-x ::

Prej sem se lahko povezal z routerjem. Ne vem kaj je narobe. Bo zdej na novo formatiral, ker winsi tud neka zafrkavajo pa bomo videli.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mchaber ::

Popravke za igro si naložu?0:)

|CyGNUS-x ::

Misliš patch za mp?
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

mchaber ::

MIslim popravek 1.4 (tazadnjega pač)

|CyGNUS-x ::

Ja seveda imam. Problem sploh ni v tem..
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Xplicit ::

jest mam pa problem s povezovanjem na siolov server, k me kr dol mece pa mi skoz ene napake javlja. a je mozno da mam prevec updejtan COD? k mam 1.4 patch gor?

|CyGNUS-x ::

Ne, ne. Xplixit to mors met. Če ne ne moreš igrat na siolu. Mogoč nimaš original ali pa Punkbuster ti nekaj zafrkava. No jst sm najdu problem. Zgleda, da je zafrkavala dvojna instalacija.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Xplicit ::

pa fora je v tem k pridem not v spil in pol lahko igram ene 2 minuti, pol pa kr na enkrat disconecta. pol pa k se povezem nazaj me pa vrze vn k prvic enga sicnem. pol pa spet se povezem in me takoj vn vrze. pa vedno en drug error najde...
spil je pa original (sposojen od frenda k se je ze navelicu, njemu dela na siolu brez problema)

hyphh ::

Xplicit, pa maš PunkBuster ON....če ga maš OFF ga vklopi...
Drugače pa res ne bi vedel v čem je problem, ker ene meče dol tudi z vklopljenim PB...
( error cannot load pbcl...)

By X_HyperThread

Xplicit ::

ja med drugim tud ta error javlja. pa imam PB on
na drugih serverjih pa cse normalno dela

mchaber ::

Probaj updatat PunkBuster. Poišči eno datoteko, se mi zdi da je pbupdate.exe..

root987 ::

Xplicit, če te vrže v meni, pritisni tipko levo od ena (tista za umblaut - ü) ter poglej kaj ti v konzoli piše. Osebno me je ven metalo zaradi PBja pa nisem vedel kaj zdaj, pogledam v konzolo in mi piše kaj in kako. Problem seveda rešil v 5 min.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

Xplicit ::

ok hvala bom probu pa sporocim, sej ce ne pa pac nam spilu na siolu... :\

AnZo ::

Jaz imam problem pri postavitvi serverja za Cod.. En čas sem lahko normalno zaganal server. Potem pa mi je naenkrat začelo javljat nek error. Začne nalagat in potem mi vrže na glavni meni. Nek kompile scrip error...
Kakšna rešitev???
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

LorD_DDooM ::

Problem s kickanjem igralcev po prvem fragu/smrti je nenadgrajen punkbuster. Že ob zagonu igre se vam izpiše verzija Punkbusterja, trenutno najnovejša pa je v1.085 A1336. Obstaja ukaz, ki omogoči igranje s starejšimi verzijami PBja, tako da "prisili" strežnik do komunikacije preko starejšega protokola, vendar ne vedno. Najlažje je naložiti pbweb.exe [Win] v direktorij /pb, zagnati ta pbweb.exe in počakati, da se Punkbuster nadgradi. Nato bi moralo vse delovati brez problema, razen če kak cvar ni v mejah dogovora na strežniku-glej odgovor root987-a.

Še to, pri nekaterih uporabnikih so se pojavili problemi Z Norton Antivirus... računalnik zamrzne po nedoločenem času brez posebnega vzroka. Rešitev je onemogočanje delovanja NA med igranjem. Bojda je krivda na strani Nortona.

Xplicit ::

mi je uspel - sm posodobu pb in dela ql

Dodgeviper ::

Živjo jaz imam malo drugačen problem?
In sicer ko zalaufam špilo (original) mi vsake toliko javi, oziroma me direkt iz igre vrže ven ter napiše cod.exe da je naredil napako itd... in klaska send report or dont send?
Nč jasno špila je lepo delovala prej z kopijo tudi, nato sem probal z reinstalacijo win xp.
Ni pomagalo šel sem po original v trgovino naložil ponovno ni pomagal.
Probal sem z zamenjavo driverjev za matično in grafično ni pomagal prej z istimi gonilniki delalo O.K
Kaj naj naredim ima kdo kako idejo.
Lp

Xplicit ::

zacel se mi je pojavlati en problem - med igranjem mi kar naenkrat vrze ping na 999 (ibcasno tudi malo manj) za par sekund, torej glih tolk da me pocjo, pol je pa spet ene par minut v redu, pol pa spet...

kje je fora? pa pr razlicnih serverjih

ne laufa mi pa noben program ki bi kakorkoli obremenjeval povezavo

DJ ViVanco ::

jst mam zdele se hujsi problem hehe.
SPLOH NIMAM PB MAPE U SPILU PA NE MORM IGRAT!!!;((
(((((d ^_^ b)))))

Matek ::

DJ ViVanco, nisem čisto prepričan, ampak če se prav spomnim, je bil Punkbuster (nahaja se v mapi PB) v CoD vključen šele s popravki, poskusi sneti vse patche z domače strani CoD in jih namestiti.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

DJ ViVanco ::

mi je en kolega poslou mapo pa sm sam cd key zamenu se enkat pa dela zdej:P

pa na k**** mi gre k mi je klan razpadu;((
zdej sm pa enga novga naredu .:UnitedDJ's:. hehe:))

sam mas pa res hud podpis madmanmato
(((((d ^_^ b)))))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672064 (14830) tropico2078

Call of Duty 2 MultyPlayer

Oddelek: Igre
375736 (3939) Rotaidal
»

Quake 3 TA

Oddelek: Igre
291686 (1181) no at
»

punkbuster corruped

Oddelek: Igre
61349 (886) geek94
»

COD punkbuster problem

Oddelek: Igre
91080 (996) LeBron James

Več podobnih tem