» »

instalacija programa brez admin pravic

instalacija programa brez admin pravic

Kankan ::

Pozdravljeni !!

Mi lahko kdo svetuje, kako izbegniti admninistratorja, namreč rad bi si downloadal kodeke, pa jih administrator ne pusti (XP). Je mogoče na kak drug način gledati dvixe ???

Lp Andrej

Predator ::

poskusi z vlc ali pa mplayer (win32 build), ker sama programa ze vsebujeta codece
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

Kankan ::

pa ima ta VLC vse kodeke ?? Ker mene ne spusti v register...baje pa se nekaj da tudi z linuxom

McMallar ::

Če si kot user dodan v grupo users, potem nimaš kaj dosti šans. Nekaj več možnosti imajo Power Userji, ampak tudi ti ne morejo spreminjati registra in pisati v mapo system32.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Kankan ::

Predator hvala lepa za nasvet, stvar deluje, me pa zanima, ali se da naložiti podnapise ??? Mplayer mi dela nekaj cudno !!

Predator ::

ja, mplayer w32 je cuden, samo dela :)
podnapise bi ti drugace moralo nalozit samo od sebe dokler je ime podnapisov isto kot ime filma ( MoJe-IMe.sub in MoJe-IMe.avi recimo )
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

Kankan ::

Predator hvala za pomoč, pa vendar še nekaj...zakaj mplayer nima ukazov s katerimi bi upravljal film, modanca sem se čudn izrazu...ko poženem film ni nobenega playerja, s katerim bi film ustavil, ali kaj drugega..zakaj to ?? No sicer mi itak VLC dela...no bi pa prosil..če je mogoče...če mi pošlješ na mail tisti mplayer ki je primeren za XP...namreč ko sem odpiral program mi je veliko errorov napisalo..no moj mail je andrej.ocepek@rs-rs.si ..bom zelo vesel, če mi pošlješ..Hvala

Kankan ::

Okej..nekaj stvari rešil..sam zanima me ali ima VLC panScan funcijo, nima ne..skoda...mplayer jo pa ima ne pa tudi mplayerControl, je tako ???

Predator ::

mplayer + gui : http://oss.netfarm.it/mplayer/mplayer-g... , za pan scan ne vem
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Kankan ::

Predator, še eno prošnji mam, pol pa neham težiti...kako se naložijo fonti za č, š,... sploh mi ne rata...

bastadu ::

Kankan: klik;)

Kankan ::

ja, sem to naredil pa ne gre..ne vem..kaj je narobe! download-ov sem fonte in jih shranil v datoteko mplayer/font...in potem v programu izbral fonte Ariel in v sub encoding izberem cp1250...pa ne dela...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Linux] mlayer in podnapisi

Oddelek: Operacijski sistemi
201414 (893) BozidarB
»

Izšel VLC 1.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
11614907 (9728) MrStein
»

Koliko Ghz CPU za .mkv ?

Oddelek: Programska oprema
403099 (3099) jan01
»

Linux - problemi, problemi,... (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
755200 (3961) M.B.
»

Mplayer in slovenski podnapisi

Oddelek: Programska oprema
172766 (2357) Kankan

Več podobnih tem