» »

Lj-kabel in ISP-ji...help me!

Lj-kabel in ISP-ji...help me!

dreamthief ::

Torej, prenovili so nam kabelski sistem in s tem tudi omogočili, da zamenjam ISP-ja. Na izbiro imam naslednje:
ARNES
K2.NET
MASICOM
AMIS
NETSI
PERFTECH
VOLJATEL

Do sedaj sem bil vezan s perftechom, s katerim imam slabe izkušnje, je pa tut res da je bil celoten sistem do sedaj dost gnil. Perftech takoj odpade, z ostalimi pa nekako nimam izkušenj. Najcenejši je arnes (2M/512kbps za 7.100 sit), vendar ne vem kako se obnesejo. Kakšne so pa vaše izkušnje? Pri komu imate zakupljene pipice in kako ste z njimi zadovoljni, zakaj ne in kolk plačujete. Odločit se morm pa čimprej, tko da prosim, na plan s komentarji.

TyKee ::

ARNES lahko imaš le v primeru da si dijak/študent ali druga oseba, ki izpolnjuje pogoje za uporabo omrežja ARNES.

Delovanje omrežja VoljaTel, Perftech, NetSI, Masicom (prvič slišim) ter K2.NET mi je nepoznano.

Če je omrežje - CATV (moralo bi bit, saj si rekel da so prenovili vse) vredu, potem ti priporočam kakšen AMIS...

Kaj več pa bodo lahko povedali tisti, ki so na istem kabelskem sistemu, oziroma tisti, ki imajo določene izkušnje z uporabo omenjenih ISPjev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NSA pwns us all?

Oddelek: Omrežja in internet
361899 (1899) In Extremis
»

KKS-Radvanje krši konkurenčno pravo!

Oddelek: Omrežja in internet
184674 (4111) BigWhale
»

Občasni nekajminutni izpadi Arnesa preko kabla?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
533923 (2968) bastadu
»

IP oz. DNS kategorije

Oddelek: Omrežja in internet
52329 (2074) DMouse
»

SLO ponudniki dostopa do interneta

Oddelek: Omrežja in internet
241461 (1047) Nemelk

Več podobnih tem